reklama

Dodatni wynik testu HIV

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2014' rozpoczęty przez marcela01, 1 Październik 2013.

1. marcela01

marcela01 Początkująca w BB

Witam Was!! jestem zszokowana bo dzis odebrałam wynik testu na hiv i okazało sie ze jest dodatni :( jestem w 12 tygodniu ciąży i nie wiem co ja mam zrobic.. czy czesto sa te wyniki fałszywie dodatnie?? Błagam o pomoc

2. madziolina_p

madziolina_p Fanka BB :)

ja nie wiem, bo dzis ide po wyniki, moge ginki zapytac jak chcesz, a wiesz gdzie sie moglas zakazic?

3. reklama
  4. Edysiek

Edysiek odkrywca

Na Twoim miejscu powtórzyłabym wyniki, jak to możliwe to w innym laboratorium.

5. madziolina_p

madziolina_p Fanka BB :)

no najalepiej byloby w innym laboratorium, mm nadzieje ze sie pomylili

6. nina2013

nina2013 Fanka BB :)

idź od razu do swojego lekarza, powiedz mu jaki jest problem, powtórz badania, jeżeli ponowny wynik okaże się pozytywny na pewno dostaniesz leki żeby chronic swojego maluszka! trzymam kciuki !!!

7. kroczek_k

kroczek_k Nowy rok, nowa nadzieja

Marcela dziewczyny mają rację trzeba powtórzyć wyniki. Może to pomyłka.... no i skontaktuj się z lekarzem on na pewno coś Ci poradzi

8. dagmar

dagmar Fanka BB :)

Wszystko napisały. Powtórzenie wyniku i ginekolog!

9. marcela01

marcela01 Początkująca w BB

Byłam u lekarza (mojej ginekolog) no i powiedziala ze trzeba testy powtorzyc ze czesto bywaja pomylki... wyczytalam na innych forach ze u kobiet w ciazy czesto wynik wychodzi pozytywnie falszywy.. nie wiem oszaleje chyba bo na powtorny czeka sie 14 dni... Nie moge normalnie sie pogodzic ze mi sie to moglo przytrafic . Tymbardziej ze z wczesniejszymi partnerami (przed mezem) tylko w prezerwatywie.... Zadnych zabiegow i przetaczania krwi a wic nie wiem. Maz jest zdrowy!!

10. reklama
  11. kroczek_k

kroczek_k Nowy rok, nowa nadzieja

Wem, że pewnie łatwo mi mówić ale postaraj się nie denerwować i powtórz badania. Wierze, że okaże się to okropną pomyłką.

12. niunia12a

niunia12a mamusia synusia...

Marcela wiem nerwy robia swoje,ale mi sie wydaje ze najprawdopodobnej to pomylka:tak:

Poleć forum