reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dodatni wynik testu HIV

Dołączył(a)
14 Sierpień 2013
Postów
2
Witam Was!! jestem zszokowana bo dzis odebrałam wynik testu na hiv i okazało sie ze jest dodatni :( jestem w 12 tygodniu ciąży i nie wiem co ja mam zrobic.. czy czesto sa te wyniki fałszywie dodatnie?? Błagam o pomoc
 
reklama
idź od razu do swojego lekarza, powiedz mu jaki jest problem, powtórz badania, jeżeli ponowny wynik okaże się pozytywny na pewno dostaniesz leki żeby chronic swojego maluszka! trzymam kciuki !!!
 
Marcela dziewczyny mają rację trzeba powtórzyć wyniki. Może to pomyłka.... no i skontaktuj się z lekarzem on na pewno coś Ci poradzi
 
Byłam u lekarza (mojej ginekolog) no i powiedziala ze trzeba testy powtorzyc ze czesto bywaja pomylki... wyczytalam na innych forach ze u kobiet w ciazy czesto wynik wychodzi pozytywnie falszywy.. nie wiem oszaleje chyba bo na powtorny czeka sie 14 dni... Nie moge normalnie sie pogodzic ze mi sie to moglo przytrafic . Tymbardziej ze z wczesniejszymi partnerami (przed mezem) tylko w prezerwatywie.... Zadnych zabiegow i przetaczania krwi a wic nie wiem. Maz jest zdrowy!!
 
Wem, że pewnie łatwo mi mówić ale postaraj się nie denerwować i powtórz badania. Wierze, że okaże się to okropną pomyłką.
 
reklama
Do góry