reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dofcipy

matosiatato

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Maj 2006
Postów
187
Miasto
Portlaoise
postanowilem zalozyc nowy temat cobysmy mieli miejsce na zrzucanie wszystkich dowcipow, anegdot, etc.:eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Pomysł świetny, jednak przy zakładaniu tematu lekko Cię poniosło ;-) Zmieniłam temat

swoją drogą jako założyciel tematu pierwszy powinieneś zarzucić czymś na poprawę humoru ;-)
 
Ostatnia edycja:
Pandorka a co Tobie sie puszka otworzyla? Dowcipy wpadna z pojawieniem sie weny, a wczesniej dowcipkowalismy gdzie indziej. Zamiast krytykowac prosilbym o zalaczenie zartu bo to temat "dofcipy" a nie "uszczyplifosci" :)

Na autostradzie kraksa: zderzylo sie BMW, JAGUAR i maluch.
Wychodzi facet z BMW, Niemiec: farfluchte, 2 lata zbieralem na to auto
Wychodzi facet z Jaguara, Anglik: shittt, 5 lat odkladalem na to auto
Wychodzi facet z malucha (wiadomo skad): kurde mol, 20 lat na to auto robilem!
Niemiec i Anglik zdziwieni: to po ch..... takie drogie auto kupowales!
 
Ostatnia edycja:
Jeśli któreś z Was zna się trochę na
komputrach to zrozumie ;-)


1. Jedna ludzka komórka zawiera 75 MB informacji genetycznych,
2. Stąd jeden plemnik 37,5 MB,
3. W jednym ml spermy jest 100 milionów plemników,
4. Przy ejakulacji trwającej średnio 5 sekund uwolni się 2,25 ml spermy,
5.Z wyliczeń otrzymamy, że przepustowość danych męskiego penisa wynosi(37,5 MB x 100 MB x 2,25)/5 = 1687,5 Terabajtów na sekundę,
6. W wyniku tego wiemy, że żeńskie jajeczko jest zdolne wytrzymywać ataki DDoS o objętości więcej niż 1,5 Pentabajtów na sekundę a przy tym przepuści tylko jeden pakiet danych. Tym samym jest to najlepszy hardware'owy firewall na świecie!
7. Jedna wada... Ten jeden jedyny pakiet, który system przepuści, zawiesi cały system na 9 miesięcy.
 
Po jaką cholerę w temacie w których wypowiada się tylko dwóch chłopów
jakieś przenosiny i inne pierdoły odstawiają moderatorki !!!
 
qlfon za pewne dla tego, że jeśli kiedyś przyjdzie innych dwóch to zeby mogli łatwo znaleźć coś co jest im potrzebne a nie przekopywac sie przez posty nie ziwazne z tematem:-). Pomyśl czytasz ksiazkę a tam nagle wyrwane z kontekstu rozmowy np autorki z wlasna matka... Autorka powraca do pisania i pisze przez jakis czas na temat az w koncu dzwoni jej chłopak i znowu rozmowa która nie jest zwiazana z tematem książki:-) Nie moderuje tu, nie udzielam sie, ale jakoś tak lubię porządek i musiałam sie wtrącić:-):-p

A tak żeby nie robić Off-topic
Jasiu mówi do swojego kolegi:
- U mnie w domu modlimy się przed każdym posiłkiem.
Na to kolega odpowiada:
- U mnie nie. Moja mama bardzo dobrze gotuje.​
 
Po Sarajewie ucieka zdyszana sucha kromka chleba, wybiega za rog budynku patrzy a tam schabowy stoi jakby nigdy nic i sie rozglada, kromka krzyczy:
- schabowy w nogi ! dzieciaki biegna !
- spoko, mnie tu jeszcze nie znaja
 
reklama
Do góry