reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dofinansowanie do in vitro

reklama
Mam nadzieję że uda Wam się znaleźć dofinansowanie! Ja się załapałam we wrześniu 2023 przy moim pierwszym in vitro dofinansowanie do leków ( tak nam lekarz powiedział że akurat jest) więc chociaż połowę mniej zapłaciliśmy tylko musieliśmy spełnić wymogi wyników badań , teraz w poniedziałek miałam transfer kolejny i juz w aptece pierwsza tura 900 zł, całość in vitro na ten moment z wizytami wyszedł 20 tysięcy, więc mam nadzieję ze uda Ci się w twoim mieście, ja się leczę w Krakowie i wiem że w 2023 mieszkańcy mieli dofinansowania do in vitro ale jakie warunki były nie kojarze
 
No tak ale tam jest kilka miast tylko. To jest tylko dla mieszkańców tych wymienionych miejscowości? Albo jestem ciemna i nie kumam :)
 
Do góry