reklama

Dokąd jedziecie na wakacje z maluchem?

Temat na forum 'Niezbędnik podróżnika' rozpoczęty przez nikita33, 26 Luty 2005.

1. nikita33

nikita33 Fan(ka)

No właśnie, ponieważ ja w tym roku jadę na pierwsze wakacje z moim maluszkiem, ciekawa jestem, czy macie jakieś miejsca godne polecenia? Nie zdecydowałam jeszcze dokąd pojedziemy, ale chciałabym niezbyt daleko, żeby nie podróżować cały dzień. Może macie jakieś sprawdzone miejsca, gdzie są dobre warunki dla dziecka, no i nie rujnujące kieszeni rodziców? I wogóle, jakie macie wakacyjne plany? Wiem, wiem, jeszcze się zima nie skończyła, ale to tak miło pomyśleć już o lecie i jakimś miłym wyjeździe z rodzinką  :).
    pozdrawiam
    nikita

2. Agnexx

Agnexx Gość

Mi wystarczy tygodniowy wyjazd nad morze lub w góry, chociaż... na Mazurach jeszcze nie byłam. Liczy się zmiana miejsca, krajobrazy i atrakcje dla dzieci. W końcu na wakacje z pociechami nie wyjeżdża się, aby wypocząć! To bardziej się robi dla dzieciaków :)

3. reklama
  4. Mama-Agnieszka

Mama-Agnieszka Fanka BB :)

Przede mna też pierwszy letni wyjazd na wczasy.Jeszcze 3 tygodnie temu mieliśmy dalekie "zaoceaniczne" plany ale niestety nie wypaliły.Dlatego pewnie część lipca spędzimy nad morzem.Znając zamiłowanie mojej córki do wody i basenu pewnie lekko nie będzie ae cóż...mam nadzieję że choc trochę wypocznę.

5. Tigri23

Tigri23 Tigri23

witam serdecznie;]moje malenstwo bedzie mialo w sierpniu 8 miesiecy..i wlasnie decydujemy sie z mezem wyjechac nad morze..jest troche obaw ale i ciekawosci jak malenki zareaguje:)zaryzykujemy bo mysle ze warto najwyzej wroimy troche wczesniej niz planujemy hhehe;]polecam stronke: www.wakacjezmisiem.pl pozdrawiam i wszytskim zycze udanych wakacji;]:-)

6. potworek.pl

potworek.pl Potworkowa Mama :)

Tigri, my byliśmy na morzem rok temu jak Oliwka miała 9 miesięcy i było rewelacyjnie :tak:. Zabawa na plaży, w morzu nawet się kąpała, ogólnie wzbudzała zainteresowanie jak raczkowała brzegiem morza nie zrażona tym, że fale w nią uderzają :-D A jak nie było pogody do plażowania to jeździliśmy do innych miast, m.in. byliśmy w Międzyzdrojach, w muzeum figur woskowych i tam też Oliwka miała niezłą radochę :tak:
    A oto fotka z zeszłorocznych wakacji :

A w tym roku jedziemy na Chorwację, do miejscowości Makarska i mam nadzieję, że będzie równie fajnie

7. Dita

Dita Pierwsza Żmija BB-Nacji

JA byłam z moją rodziną rok temu i w tym roku już też na Węgrzech - w Hajduszoboszlo.
    Naprawdę polecam osobom z południa kraju:tak::tak::tak:

8. Moniqa

Moniqa i moje dwie połówki :)

My jak co roku wybieramy sie nad morze ... w zeszłym roku bylismy pierwszy raz z młodym ;-) ... było świetnie ... Dawidek miał 10 miesięcy i ... dzieki temu odpoczeliśmy ;-) ... nie chodził wiec nie uciekał ... w tym roku bedziemy musieli przejsc przez zwiedzanie wszystkiego co tylko bedzie na Jego drodze, ale jak zawsze bedze suuuper :-)
    Jeżdzimy do Rowów ... nie ma tego natłoku turystów ... nie jest przerazająco drogo ... czysta plaza, las i wypoczynek :tak:

Agnexx zalezy jak się do wyjazdu podchodzi ... ja jadąc z dzieciaczkiem czy bez zamierzam odpocząc ;-) ... co najwyżej maż odpoczniej mniej :-D:-D:-D;-)

9. ewusia34

ewusia34 Fanka BB :)

my w piętek jedziemy do Łeby,z 11 miesięcznym maluszkiem,też mam obawy,liczę na pomoc w ganianiu na starszego synka:laugh2::-):-):-)

10. reklama
  11. MartaZiolko

MartaZiolko Fanka BB :)

My w tym roku zaliczyliśmy pierwsze wakacje z naszą 6 miesięczną córcią.
    Byliśmy nad Jeziorem Białym. Jest to ok 380 km od Krakowa w którym mieszkamy.
    Mała podróż samochodem przeżyła bardzo dobrze.
    A same wakacje przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Mała była przecudowna, bardzo grzeczna. Nie marudziła tak jak w domu nieraz bywa, była cały czas praktycznie na zewnątrz.
    Odpoczęliśmy wszyscy, choć powiem szczerze bałam się tych wakacji...jak to będzie ze spaniem, i ogólnie adaptacją do innych warunków (dodam że córka pierwszy raz spała poza domem). Na szczeście wszystko było super:-)

I już teraz z mężem planujemy, że na przyszły rok wybierzemy się gdzieś dalej:tak:

12. miauczus54

miauczus54 Fanka BB :)

A my bylismy jak narazie w Świnoujsciu, maly ma skonczone pol roczku i okazal sie niezlo maruda. Jednak polecam ta miejscowosc ze wzgledu na--- spokoj, nie ma tlumow, gwaru, jest bardzo czysto i dla osob z wozkami sa zjazdy prosto do samego morza(przez piasek). Bylismy w Miedzyzdrojach i jak dla mnie tragedia, tłumy, ledwo z wozkiem jezdzilismy a jedyne co widzielismy to ramiona, plecy innych osob:))) Miedzyzdroje oczywiscie tez pelne atrakcji ale wolalabym tam jechac bez malucha albo ze starszym dzieckiem. Pozdrawiam

Poleć forum