reklama

Dokąd na dlugi weekend czerwcowy???

Temat na forum 'Niezbędnik podróżnika' rozpoczęty przez juleczek2004, 30 Maj 2012.

1. juleczek2004

juleczek2004 Początkująca w BB

Właśnie się obudziłam , że kompletnie nie mamy planów na długi weekend. Macie jakieś fajne pomysły dokąd ruszyć w towarzystwie 1-klasisty???? Interesuje mnie Polska ew. najblizsi sąsiedzi (Niemcy, ew. Słowacja, Czechy). Mieszkamy w centralnej Polsce, więc nie ma znaczenia w którą stronę pojedziemy:) W ubiegłym roku zaliczylismy żubry w Białowieży, więc w tym roku może w innym kierunku... Co radzicie?

2. omiomi1

omiomi1 Zaciekawiona BB

3. reklama
  4. teresaw

teresaw Zaangażowana w BB

Ja razem z mężem i dzieciaczkami wybieramy się do Promenady nad Zalewem Zegrzyńskim - to ośrodek rekreacyjny jakieś 30 km od Warszawy. Wynajęliśmy już noclegi i zamierzamy spędzić tam czas od piątku do niedzieli ;)
    Byliśmy tam już parę razy i bardzo nam się podobało. Jest tam dużo atrakcji dla dzieci: jeepy, ścianka wspinaczkowa, dmuchany zamek więc mam pewność, że nie będą się nudziły.
    A ja wreszcie zamierzam odpocząć od szumu wielkiego miasta i trochę się zrelaksować. Miejsce jest przy ładnej plaży i w otoczeniu lasów więc mam nadzieję na porządny wypoczynek ;)

5. monika19

monika19 Gość

Ja jestem zwolenniczką gór, zawsze jeździłam z moją mamą i tak mi już zostało. Jak planujecie wyjazd w góry to wam podpowiem że na portalu relaximo są dosyć tanie noclegi, raz tam zarezerwowałam tan nocleg w Białce Tatrzańskiej.

Poleć forum