reklama

Dokąd nad morze z rocznym dzieckiem (noclegi)

Temat na forum 'Niezbędnik podróżnika' rozpoczęty przez ilonas26, 9 Maj 2010.

1. ilonas26

ilonas26 czerwcowa mama 2009

Witam,

planuję w czerwcu wyjazd nad morze z moim rocznym Synkiem.
    Najchętniej wybrałabym się do Władysławowa lub okolice.
    Może są mamy, które były w tej okolicy z malutkimi dziećmi i mogą polecić miłe, czyste, zadbane miejsce. Najlepiej z opcją śniadań.

Pozdrawiam

2. kaj

kaj Fanka BB :)

ja bym nie polecala Władyslawowa - to miescowowsc typowo mlodziezowa. Glosno i imprezowo. Polecam Ci natomiast Białogóre - to najpiekniejsze i najspokojniejsze miejsce nad morzem - tak mi sie przynajmniej wydaje. Do plazy jest wprawdzie 1,5 km ale idziesz przez piekny stary las (taki jak z basni). Na plazy jest super biały piasek (zupelnie inny kolor niz w innych miejscach). Niestety nie polecę Ci tam zadnych kwater bo bylam tam tylko z mezem wiec to zupelnie inaczej niz z dzieckiem. Ja rodze w czerwcu i we wrzesniu planujemy urlop nad morzem wlasnie w Bialogorze. Ze spokojniejszych miejsc (ale nie tak pieknych jak Białogóra) polecam jeszcze Karwienskie Błota 2. Tu tez jest daleko do morza ale jest cisza i spokoj. Najwazniejsze to to ze w obydwu tych miejscach jest malo ludzi na plazy. We Wladyslawowie od kad pamietam zawsze byl recznik przy reczniku.

3. reklama
  4. ivka76

ivka76 Fanka BB :)

5. kakakarolina

kakakarolina Moderator

Witam przykleję się do wątku. Może znacie jakieś miejsce nad morzem, spokojne najlepiej domki w lesie blisko morza dla dwóch rodzin 3-os z małymi dziećmi do roczku. Acha i najlepiej na zachodnim wybrzeżu

6. motomama

motomama Zaciekawiona BB

Również z maleństwem nie pojechałabym ani do Władysławowa ani do Mielna ani Do Międzyzdrojów. Takie kurorty latem to jedna wielka impreza :) ja polecam Świbno koło Gdańska, Stegnę albo Darłówko ale to też latem jedna wielka impreza
    Domek na wyspie - Świbno - Świbno, domki kempingowe

7. path21

path21 Początkująca w BB

My w tym roku wybieramy sie z maluszkiem do Rowów.. mam nadzieję, że damy radę z 4 miesięcznym maluszkiem:)

a jedziemy tutaj: ROSA

Ostatnia edycja: 6 Lipiec 2010
  8. p77

p77 Zaciekawiona BB

w zeszłym roku byłem w Rowach z 11-miesięcznym Maluszkiem. Bardzo dobrze wspominam to miejsce. Ładna i czysta plaża, utwardzone wyjścia na plażę, cisza i spokój...
    W tym roku pokusiłem się na Karwie. Plaża jest również bardzo ładna ale dojście z wózkiem to już nie lada wyczyn. O ile dobrze pamiętam tylko jedno wejście jest utwardzone (częściowo).
    W Białogórze jest również tylko jedno utwardzone wyjście na plażę - w "centrum" miejscowości, niestety najbardziej oblegane. No i ta odległość do morza.... z wózkiem wypełnionym sprzętem plażowym i dzieckiem można się zmęczyć zanim się dotknie plaży :)

9. Marciaa

Marciaa Mamma 04.2010 i 02.2012

Bardżło ładne miejsce..chyba sie skusimy na jeszcze jeden weekend nad morzem :)Dzięki :)))
    Fajne są jeszcze Dębki :)

10. reklama
  11. BigL

BigL Początkująca w BB

Chyba Dąbki. Rowy też są spoko, ale na plażach trzeba uważać na dzieci, bo te rowy z nazwy są pod wodą, są tam takie niebezpieczne fale, które "zamiatają" czyli jak złapią kogoś małego, to można utonąć. Co do noclegów, to ja szukam na urlopwpolsce.pl, ze stronką można znaleźć fajny rabat.

12. Coyote

Coyote Mama Gracjana i Mateusza!

My co roku jezdzimy do Ustronia Morskiego, ale na dluzsze pobyty preferujemy poczatek lub koniec sezonu, kiedy jest spokoj :-) W tym roku chcemy sie wybrac do Jarosławca, czy ktoś może napisac cos o tym miejscu?

Poleć forum