reklama

Dokąd w upał z dzieckeim???

Temat na forum 'Wrocław' rozpoczęty przez Edzia26, 31 Maj 2011.

1. Edzia26

Edzia26 Fanka BB :)

Ja wczoraj byłam za Aqua Parkiem na wzgórzu Andersa.Wziełam mały basenik 2 butle 5 l i nalałam do baseniku. Zuzia szalała sobie po trawce a ja z siostra się opalałam.Tylko wiaterek troszke tam zawiewa.Do Aqua Parku na cały dzień trochę drogo!!!A tak to nie wiem gdzie jeszcze można pojechać....w niedziele byłam w Ozorkowicach na takiech agroturystyce na takim stawie jakby.nawet tam oki.

2. lenaDTR

lenaDTR Mamusia Gajusi

Wiesz co mogę Ci polecic Sułów jest super, jeżeli lubicie wędkować:)
    Ligota Trzebnicka super staw w lesie;)
    Czeszów....
    Pruszowice tylko ze drogo i nie mozna swojego picia i chyba jedzenia miec;\)

3. reklama
  4. Maite

Maite Zaciekawiona BB

ja z moim jak jestem u tesciow to chodze na dzialke, zakupilam mu basen na allegro taki z bajerami jakis z palemka, nalewa niewiele wody i maly sie tapla, ma swietna zabawe :) moze Wy tez macie dzialke? W miescie ciezko, chyba, ze basen, ale wiadomo, ze na basenie duzo ludzi...

5. lenaDTR

lenaDTR Mamusia Gajusi

A my właśnie jedziemy do Wołowa na wały;)

6. Felidae

Felidae Mama_Misia

z dmuchanym basenikiem można iśc na plaże Kafe chyba nie będą mieli nic przeciw bo w tym roku jest dostę do kranu z wodą na piachu :-)
    Kafe Plaża | Facebook

7. patrynia

patrynia Aktywna w BB

Ja ogólnie kocham Kafe Plaża i jestem tam non stop ;) a panie obsługujące są bardzo tolerancyjne i właściwie przyniesienie dla dziecka basenika to na pewno nie byłby problem :D problemem byłyby inne dzieci, które by się rwały do baseniku ;D

8. Felidae

Felidae Mama_Misia

9. lenaDTR

lenaDTR Mamusia Gajusi

zapraszam do siebie na ogród;)
    Domek piaskownica 2 abseny i trampolina;)Ale Gaja by miała radoche;)

10. reklama

Poleć forum