reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dokad z dziecmi jak jest zimno

Ada12345

Początkująca w BB
Dołączył(a)
28 Październik 2011
Postów
19
Hej gdzie wybieracie sie z dziecmi jak jest zimno? Jakies ciekawe pomysly. Mojemu starszemu synkowi nudza sie zwykle spacerki. Sniegu jeszcze nie ma a juz torche zimno. Z takich krytych rzeczy to tylko bylismy w bobolandii.
 
reklama
może jakieś centrum handlowe ma bezpłatny placyk zabaw? w Arkadach na -1 jest placyk, ale myślę, że dla takich 2-3-4-latków. Można się tam wspinać, zjeżdżać....


Sama szukam czegoś takiego (ale w wersji dla najmłodszych). Moja pociecha ma prawie 1,5 roku i aż piszczy z radości na widok dzieci. Do niedawna w CH Borek było coś dla maluchów, ale zlikwidowali i otworzyli kinderplanetę. No i jest Factory outlet, ale nam trochę za daleko.
 
A ja myślę, że cierpicie przez to co i ja :-) jak mieszkałam u rodziców to na przeciwko miałam sąsiadkę która ma córkę o 3 m-ce młodsza od mojego szkraba, Więc jak już nie dawałam rady ( i Wice wersa) to nawiedzałyśmy sie i dzieci miały chociaż godzinkę frajdy i zabawy z kimś w swoim wieku teraz i ona i ja "poszłyśmy na swoje" :-) i tu gdzie mieszkam Nie mamy nikogo w naszym wieku do tego misiek często coś łapie w przedszkolu wiec do znajomych dzieci z chorobą nie pójdę...
Więc najtaniej to chyba umawiać sie na wspólna kawę u siebie w domach ;-) Szczególnie póki ma sie czas bo np jest się na urlopie :-) wychowawczym
 
nef my chodzimy z powodzeniem do kinderplanety, mój synek ma 1,5 roku. Oczywiście na tą część bez małpiego gaju, tam gdzie są zjeżdzalnie, basen z kulkami i domki, jest tam wiele takich maluchów w wieku mojego synka, więc na pewno Gosia będzie się dobrze bawić. Oczywiście takie maluchy wchodzą wyłącznie razem z rodzice i on ma pilnować dziecka, opieka jest zapewniana dopiero dzieciom powyżej 4 r. ż. Te starszaki raczej nie grasują na części dla maluchów, bo jest dla nich mało atrakcyjna ;-)
 
reklama
Do góry