reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dokad z dziecmi jak jest zimno

reklama
A ja dzisiaj wracam z Humanitarium, czyli taka miniaturka Kopernika - byłam z dziećmi w wieku 3,5 i 6 (niemowlaka nie liczę). Suuper się dzieci wybawiły i może też trochę pouczyły ;). Ogrody Doświadczeń Humanitarium Jeśli ktoś ma chęć tam pojechać to radzę jak najszybiciej, bo byłam 2 raz (pierwszy raz poł roku temu) i niestety niektóre eksponaty już zużyte, popsute i obawiam się, że z czasem może byc jescze gorzej :/. DO tego zlikwidowali sale multimedialną - teraz chyba tam organizują urodziny dla dzieci (czyli komercja). I ważne - wczesniej warto przedzwonić i spytać się, czy w danym dniu nie organizują urodzin, bo wtedy laboratorium jest zamknęte :/. A poza tym naprawdę bardzo fajnie ;)
 
Moje dzieciaki tez są fanami loopysa. Nie za bardzo dają się zabrac gdzie indziej! W sumie nie mam co narzekac, ciesze sie, ze jeszcze im sie nie znudzilo, mam z glowy dylemat, a na bielany nam po drodze :)
 
Do góry