reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dokarmianie Bebilonem pepti 1

Można wypróbować w ogóle inne mleka, jeżeli wychodzicie z pepti, ale wg mnie wszystkie są wstrętne. Ja próbowałam Bebiko i Nan, bo Bebilon jest drogi, ale u nas najlepiej się przyjął, po tamtych były różne sensacje w postaci to biegunki, to zaparcia.
 
reklama
O, rany, więc to nie tylko u mnie te płacze i histerie na widok butli? :D
Pediatra orzekł tydzień temu lekką skazę białkową u Mai, przepisał Bebilon Pepti. Wcześniej dokarmiałam NAN1. Teraz Mała jest na cycu + modyfikowane. Mowy nie ma o tym, żeby spokojnie to mleczko wypiła. Poprzednie jakoś tolerowała, chociaż, co oczywiste, wolała mamusiowe. Teraz jest plucie, wypychanie języczkiem, zagryzanie smoczka, a jak przymuszamy - to wręcz spazmy i wycie. Z reguły wypija na raz 30 - 60 ml. Jak da radę wcisnąć w Nią 90 ml, to w ogóle święto lasu. Dodam, że Maja ma skończone 2 miesiące. Dzwoniłam dziś do mojej położnej. Skrzywiła się nieco na pomysł dosładzania glukozą, ale to dopuszczalne, za to poleciła mi pomieszać moje mleko z Bebilonem i w ten sposób przyzwyczajać dziecko. Od jutra zacznę próby. Trzymajcie kciuki! :)
 

Podobne tematy

Do góry