reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Dokarmianie niemowlaka

Dołączył(a)
18 Maj 2009
Postów
9
Miasto
Żywiec
Rozwiązania
0
Witam moja córka 25.11 skończy 2 miesiące :-) . Wydaje mi się, że mam mało pokarmu i Lena jest bardzo niespokojna. Chciałabym przed pójściem dzidzi spać podać jej Bebilon. Co na ten temat myślicie?? Czy można mieszać pierś z mlekiem modyfikowanym w tak wczesnej fazie?? Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam
 
reklama

MagdaCha

podwójnie wrześniowa
Dołączył(a)
27 Marzec 2009
Postów
355
Miasto
Warszawa (Targówek)
Rozwiązania
0
JA mojego synusia karmię piersią i mlekiem. Zawsze po piersi dostaje butelkę - 60 ml. Tak miejwięcej od ok 1,5 miesiąca . Ale ja od samego początku miałam problem z pokarmiem i z piersiami (bardzo poranione). Pamiętaj tylko że po podaniu butelki zawsze jest ryzyko że dziecko odrzuci pireś. w moim przypadku się udało. obie formy karmienia zadowalają mojego maluszka. Najlepiej skonsultu się z pediatrą bo najważnieszy jest prawidłowy rozwój. Pozdrawiam. Mam nadzieję że trochę pomogłam.:-)
 

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry