reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dokładność w określeniu wielkości porodu

Dołączył(a)
21 Sierpień 2018
Postów
7
Witam , mam problem ponieważ nie jestem pewny w 100 procentach ojcostwa .
Mianowicie moja partnerka na początku maja tzn 1-3 nie była ze mną i spala z byłym , my zaczęliśmy być w związku od 14 maja , 17 maja dostała miesiączkę , następnej już nie dostała , badania usg były zrobione dość późno bo wychodzi na to ze w 15 tyg ciąży tydzień potwierdza sie z tym wyliczonym od daty ostatniej miesiączki , wymiary crl z tego usg to 87 mm , BPD 30 mm a FL 16 mm , z moich obliczę wynika ze do zapłodnienia musiało dojść na początku czerwca bać końcu maja a nie na początku maja co by wskazywało na poprzedniego partnera, ale czy mogę jedno znacznie wykluczyć taka możliwość _ czy takie pomiary mogą byc az o 4 tyg bledne ? pozdrawiam
 
reklama
Mogę zrobić test i teraz tylko cena bezpiecznego badania to około 6 tys zł , mimo że partnerka postanowiła że będzie samotna matka , wolał bym poświęcić te pieniądze na pomoc finansową dla niej , niby jestem pewien tego że to moje dziecko bo że wcześniejszym partnerem starała się przez parę lat i nic z tego wcześniej nie było , a tutaj chciałem zapytać głównie o to czy taki termin podany przez USG mógł by się jednak mylić o tę 4 tygodnie czy jest to całkowicie wykluczone
 
Mógłby się mylić gdyby nie fakty że 17 maja dostała miesiączkę. Czyli w czasie kiedy była z tamtym w ciążę na pewno nie zaszła, a więc jest w ciąży z Tobą
 
Do góry