reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dokumenty potrzebne przy porodzie

Dołączył(a)
8 Sierpień 2019
Postów
7
Miasto
Poznań
Cześć dziewczyny! 😊
Czy jeśli w karcie ciąży mam wpisane wyniki wszystkich badań laboratoryjnych, to to wystarczy? Czy do porodu muszę mieć również oryginały tych badań na kartkach? Pytam, ponieważ wszystkie wyniki odbieram elektronicznie, a moja ginekolog prosi mnie tylko o pokazanie wyników w telefonie i mówi, że to wystarczy jeśli wpisze je w książeczkę, natomiast wszyscy w koło mówią, że muszę mieć je na kartkach normalnie. Szukałam w internecie, ale nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytanie, a poród zbliża się wielkimi krokami i chciałabym już sobie wszystko zacząć szykować. Z góry dziękuję! 😊
 
reklama
Cześć dziewczyny! 😊
Czy jeśli w karcie ciąży mam wpisane wyniki wszystkich badań laboratoryjnych, to to wystarczy? Czy do porodu muszę mieć również oryginały tych badań na kartkach? Pytam, ponieważ wszystkie wyniki odbieram elektronicznie, a moja ginekolog prosi mnie tylko o pokazanie wyników w telefonie i mówi, że to wystarczy jeśli wpisze je w książeczkę, natomiast wszyscy w koło mówią, że muszę mieć je na kartkach normalnie. Szukałam w internecie, ale nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytanie, a poród zbliża się wielkimi krokami i chciałabym już sobie wszystko zacząć szykować. Z góry dziękuję! 😊
Raczej trzeba mieć - u mnie w szpitalu robili sobie kopie niektórych wyników, GBS napewno trzeba mieć, grupę krwi z przeciwciałami, toxoplazme, cytomegalie i najświeższy mocz plus morfologia.
 
U mnie tylko gr krwii chcieli i gbs nic innego. Z tego co się orientuję chcą te 2 rzeczy na wydruku ale tez u mnie jeżeli bylo wpisane przez lekarza i podbite w książeczce tez honorowali.
 
U mnie wystarczyła karta ciąży i wynik badania grupy krwi. Może sobie sprawdź na stronie szpitala, w którym zamierzasz rodzic lub do nich zadzwoń.
 
Cześć dziewczyny! [emoji4]
Czy jeśli w karcie ciąży mam wpisane wyniki wszystkich badań laboratoryjnych, to to wystarczy? Czy do porodu muszę mieć również oryginały tych badań na kartkach? Pytam, ponieważ wszystkie wyniki odbieram elektronicznie, a moja ginekolog prosi mnie tylko o pokazanie wyników w telefonie i mówi, że to wystarczy jeśli wpisze je w książeczkę, natomiast wszyscy w koło mówią, że muszę mieć je na kartkach normalnie. Szukałam w internecie, ale nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytanie, a poród zbliża się wielkimi krokami i chciałabym już sobie wszystko zacząć szykować. Z góry dziękuję! [emoji4]
Najlepiej sprawdź na stronie szpitala lub zadzwoń tam gdzie chcesz rodzic i się dowiedz [emoji846] ja na pewno musiałam mieć grupę krwi, gbs i ostatnie badania krwi i moczu na papierze.
 
Do góry