reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

reklama
Marcepanek widze ze my juz mamy taką naturę, w pierwszej ciązy tak jak Ty rzygałam do konca, w tym do 7 miesiąca przez mdłości a do konca w sumie to przez zgagę, nie zawsze ale czasem sie zdarzyło, a zgage to mialam taką ze hej !! W drugie ciąży tak samo do 8 tyg ciązy aż nagle wszystko ustało i za tydzien juz poronienie (zabieg usuwania) no i teraz juz od 4 tyg sie zaczęło wiec baaaaaardzo szybko bo w poprzednich zaczynało sie dopiero w 6 tyg !!!!!!!!!!!
No i na mnie tez nic nie działa, jem zanim wstanę, piłam herbatkę z imbirem, migdały tez jadłam, piję wodę z cytryną itd i NICO !!!!!!!!!!!!!!!:((((( ale jutro poproszę znów o czopki torecan to juz wykupie i zobaczymy czy pomoga
 
u mnie z obiawów to cała twarz w pryszczch nawet na szyji mam i lekkie mdłości pod wieczór ale to chyba od luteiny
 
mamuśka23 czyli podobny bagaż masz tyle ,że ja plus jedno dziecko więcej ;-)

Ja co prawda ani zaparć ani wzdęć nie miałam ,ale podobno picie dużej ilości wody coś daje.
No i na zaparcia otręby pszenne są dobre bo mają dużo błonnika można je jeść na sucho z jogurtem lub mlekiem ale granulowane bo te drugie są jak siano :baffled:
 
U mnie mdłości, mdłości i jeszcze raz mdłości... Masakra. Do tego senność. I wstręt i mdłości na widok i zapach mięsa i papek mojego synka - mąż go teraz karmi obiadkami. Do tego brzuch mi się powiększył znacznie.
Jezu kiedy te mdłości się skończą...
 
Hej! na zaparcia to marchewka ze satrtym jablkiem Polecam!!!!! jogurt raz dziennie, picie sokow z marchwi, to wszystko bardzo poaga i pozwala zachowac rownowage.
Na mdlosci u mnie tez nic nie dziala, po prostu sa..... jest to wstretna przypadlosc....
brzuch tez mam wydety i sennosc wielka, rozkojarzenie i brak sil na cokolwiek.....
mama 2011 tez mam wysypana twarz na maxa szczegolnie czolo!
 
reklama
Do góry