reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

reklama
kupię sobie maść na hemoridy..

piszesz Niki że to boli.. ale boli podczas kupciania tylko? czy też jak siedzisz itp?
Mnie boli podczas oddawania stolca i jak siadam bo dużego mam tego hemoroida.A za każdym razem jak się papierem podcieram to podrażniam-więc jeszcze większy ból:((.Sorki za dosadne określenia ale inaczej chyba się nie da tego nazwać:-D
 
kupię sobie maść na hemoridy..

piszesz Niki że to boli.. ale boli podczas kupciania tylko? czy też jak siedzisz itp?

ja też mam hemoroidy. okropienstwo . boli najbardziej , jak sie załatwiam i jak za duzo chodze(wtedy wypada). masc jakas mam homeopatyczna i pomaga tyle, ze mniej boli, ale nic nie znika. Tez mam od tego wargi opuchniete czasami. bo te hemoroidy to sa niestety tez w pochwie:wściekła/y:
 
dziewczyny, ja polecam maść z kasztanowca aesculan chyba sie nazywa i niestety ale proszę włożyć rękawiczkę, zacisnąć zęby bo będzie bolało i wpchnąć delikwenta do środka, wtedy nie będzie bolało przy siadaniu i chodzeniu. Ups, ja tez przepraszam za dosadność
 
Ja w ciąży używałam maść Avenoc i po 3 dniach już bólu nie czułam. Od tamtej pory hemoroid niestety dalej jest ale już nie boli i jest dużo mniejszy. W toalecie używałam nawilżonych chusteczek dla mniemowląt, gdyż papier, nawet najbardziej miękki podrażniał mnie dodatkowo.
Pozdrawiam
 
ja uzwałam posterisan czopy 10 dni po jednym wieczorem bez recepty smiało mozna brac...teraz drugie opakowanie czeka po porodzie bo wiem, ze bede miała jazdy. Mnie hemo nie bolą mam dwa...za to pierunsko krwawią:crazy:
 
jej dziękuję Wam bardzo dziewczyny teraz już wiem że to na pewno hemoroid.. nie boli mnie tylko właśnie mocno krwawi przy kupcianiu..
jak będę na wizycie u gina to mam mu powiedzieć o tym że mam hemoroida? czy to nie należy do jego obowiązków..
Niki e tam wcale tak dosłownie nie napisałaś :-p o takie konkrety mi właśnie chodziło ;-)
 
Czesc jak wasza wrażliwość na zapachy ? Na początku od razu wyczuwałam wszystkie osoby które miały psa bo po prostu czułam psia kupę mogłam robić zakłady kto ma psa a kto nie ma teraz wcale nie jest lepiej jedzenie najpierw Wącham bo lepiej smakuje zapach niż smak
 
reklama
Do góry