reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe, wizyty u lekarza

Oj na pewno czas będzie mi sie dłużył już sie nie mogę doczkać poniedziałku za tydzień bo najprawdopodniej wtedy pojedziemu na usg:-)
Ja tez uspakajam sie tak jak Ty, że nie ma plamień i wszytsko jest ok takie poprostu mam dolegliowsci inne dziewczyny maja nudnosci a mnie boli podbrzusze. A ta Luteina to chyba sparwia ze w organizmie wytwarza sie wecej progesteronu a ten hormon przyczynia sie do utrzymania ciazy. Nie wiem dokladnie jak to jest trzeba by w necie troszke poszperac i odczytac.

A Ty Kochana dzown i umawiaj sie na wizyte bo napewno toche mozna sie uspokic i zasiegnac fachowej porady:-)

przeczytałam na wikipedi ze luteina hamuje skurcze macicy..moze dlatego mniej mnie boli.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
szędzie pisza ze te bóle to niby normalne,no ale wiadomo zawsze lepiej się upewnić:tak:
Ja juz nie mogę sie doczekac,ja liczę na to że we wtorek będe miec usg,bedę go błagać,powiem ze nie wytrzymam:-):-):rofl2::rofl2:
 
OJ rozumiem rozumiem:-) Ja jak bylam w paitek to tez pytalam kiedy usg myslalam ze w tym tyg co teraz bedzie. Ginka zaproponowala zeby w jeszcze w nastepnym. Mowi ze moze juz byc teraz widac bijace serduszko a moze jeszcze byc za wczesnie i zebym sie nie denerowowala jak jeszcze nie bedzie bilo to zaproponowala jeszcze nastepny tydzien tak dla mojego spokoju i pewności:-) ale ja juz siedze jak na szpilkach.
Super jak Ty juz sobaczysz w srode to bedzie na pewno piekna chwila:-)
 
nie dziwię się że się nie możesz doczekać :-) ja też!!! :-)

dziś rano porobiłam badania podstawowe - mocz, krew + tsh, bo mam problemy z tarczycą. Miałam zaczynać długotrwałe leczenie w sierpniu, ale w tym przypadku, musze szybko iść do endokrynologa i zacząć leczenie jak najszybciej. dzwoniłam dziś do przychodni, może dziś się zwolni jakieś miejsce na usg tarczycy
do ginka idę w piątek
 
Hej dziewczyny, ja sie wybieram na wizyte w piatek, z objawow jakie na razie zauwazylam to bolace i wrazliwe piersi, delikatny bol brzucha, jestem strasznie senna, ciagle mi zimno i czesto chodze siusiu, poza tym czasami jak robie sie glodna to mnie mdli, a tak ogolnie to czuje sie super ;)
 
Hej dziewczyny, ja sie wybieram na wizyte w piatek, z objawow jakie na razie zauwazylam to bolace i wrazliwe piersi, delikatny bol brzucha, jestem strasznie senna, ciagle mi zimno i czesto chodze siusiu, poza tym czasami jak robie sie glodna to mnie mdli, a tak ogolnie to czuje sie super ;)

czyli typowo ciążowe objawy:-) ja tez ostatnio zrobiłam się senna...chociaż u mnie to trudno stwierdzic z ta sennościa bo ja zawsze lubiłam spać...może z ta róznica że teraz jak sie nawet zdzemne w ciagu dnia i sie obudze to nadal czuje sie nie wyspana.
Wlasnie teraz tak mam:/ a musze popsprzatac całe mieszkanko:/ ehh jak mi sie nie chce.
 
Hej dziewczyny, ja sie wybieram na wizyte w piatek, z objawow jakie na razie zauwazylam to bolace i wrazliwe piersi, delikatny bol brzucha, jestem strasznie senna, ciagle mi zimno i czesto chodze siusiu, poza tym czasami jak robie sie glodna to mnie mdli, a tak ogolnie to czuje sie super ;)

ja podobnie:)
sennosc, zimno mi, mdli mnie nie zaleznie od tego czy jestem glodna czy nie, wymiotuje nie zwracajac uwagi na pore dnia, mecza mnie zapachy, bol podbrzusza;/
nie moge pic herbaty - jednak jej zapach jest do zniesienia podobnie z kawa.
pije soki jednodniowe i kompociki tesciowej.
bola mnie tez stawy kolanowe.
po wymiotach trzese sie i drze dosc dlugo...
jak nie musze to nie wsiadam do samochodu;)
picie herbatki imbirowej bardzo pomaga - to pamietam z 1 ciazy. inne sposoby jakie mi polecano nie zdawaly egzaminu...
a wy co praktykujecie kiedy wam nie dobrze??
 
Kasiu to ja juz trzymam kciuki, żeby jednak lekarz zrobił te usg ale bedzie super:-D:-D:-D Bo to są niezapomniane przeżycia wkońcu:-D:-D

aniwar
to którego masz tą wizyte? ja mysle, że dobrze, że lekarz przełożył pewnie juz z doświadczenia wiej jak to sie mamy denerwowałi i zroczarowały jak jeszcze nic nie było widać, a tak już będziesz pewna, że zobaczysz wszystko:-D:-D:-D

Dominika81 fajnie, ze juz zrobiłaś sobie te podstawowe badania:-D No ja trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze było z tą tarczycą. Niewiem jak tam jest z leczeniam w ciązy ale pewnie lekarz zrobi wszystko by dobrze było;-):-D Wiem jaki to stres bo sama miałam ale naszczęście niemiałam nawrotu od 6 lat i jeszcze 3mieś temu miałam kontrolne badania i wszystko było ok. Ale stres to ogromny...u mnie córcia urodziła się bez tarczycy...a to juz całkiem masakra:-( Ale jak da się leczyć to niema sie czym przejmować myśle ;-)

ewka8484 oj to juz niedługo ale objawy to praktycznie masz identyczne jak ja haha:-D:-D Koniecznie daj znac jak po wizycie będziesz:tak: No ja trzymam kciuki by wszystko dobrze było:-D

AsiuK. aj to masz już strasznie z tymi dokuczliwymi wymiotami ja to wogóle za tym nie tesknie i tylko sie modle by po moich ostatnich ciążach jakos teraz mnie oszczędzono haha Ale mi to nic nie pomogło wiec fajnie jak masz coś co choc troszke zdaje egzamin;-):-D Oby tylko predko to wszystko przeszło :tak:



A ja dzis dzwoniłam z terminem rano do lekarza i kazali mi najpierw przyjechac na badania moczu i pobranie krwi to akurat mąż ma dziś nocke to zaraz pojechaliśmy. I termin dopiero mam na 25.05 i wtedy się wszystkiego dowiem:tak: Troszke szkoda, że tak późno ale akórat niemieli szybciej wolnego terminu. No i też mam mase pytań jak to teraz z tą ciażą bedzie i z tymi wszystkimi badaniami jakie mi beda musieli zrobić. Ale też pewnie dużo sie dowiemy jak pojedziemy w lipcu do poradni genetycznej...mam nadzieje tylko, że się wszystko dobrze potoczy łącznie z badaniami:tak:
 
Karolciu faktycznie dlugo musisz czekac na wizyte...ale dwa tygodnie szybko zleca i na pewno dowiesz sie samych pozytywnych rzeczy:-)

Ja mam zadzownic do mojej ginki w niedziele i wtedy umówimy sie na usg...jesli bedzie miała czas to w poniedzialek a jesli nie to pewnie wtorek...wiec licze ze poczatek przyszlego tygodnia. A zlecone przez nia badanka ide robic w srode...krew,mocz i te wszytskie inne....
 
reklama
Ja dopiero do ginka jestem zapisana na 10 czerwca, więc ide prywatnie, chociaz jeszcze nie dzwoniłam, żeby się umówić.
 
Do góry