reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe, wizyty u lekarza

Karolcia To widze ze mamy tak samo, mnie zapisali na wizyte na 24.05 chyba nie wytrzymam tych 2 tyg. Ciekawe czy termin porodu nam wyjdzie taki sam ;P
 
reklama
Patrycja89 no faktycznie Ty dzis tez masz juz 4 tydzień ale fajnie:)!!!!!!!!!!!!! No to może terminy będziemy miały takie same:) i jeszcze podobnie wizyty to bedzie taki prezencik na dzień matki haha do mnie dzis mąż mówił, ze szkoda, że nie 26.05 ale szkoda czy nie to naprawde ja zwariuje tyle czasu haha
Musimy sie jakos trzymać i wytrzymać bo co to będzie póżniej haha
 
Karolcia1125 No faktycznie, bedziemy miały prezenty na dzień matki :) Mój pierwszy dzien matki bedzie, az sie łezka w oku kreci..
 
Ostatnia edycja:
Patrycja89 no naprawde napewno dodatkowo beda bardziej szczególne te nasze wizyty:) Ja na 3 dni tutaj przed dniem matki zrobiłam teścik juz mój mąz mówił, ze mogłam poczekac... ale nie było najmniejszych szans bo bym ani minuty nie wytrzymała haha
 
super że ciąża potwierdzona i wszystko na razie OK :-)
ja czekam do piątku..... ;-) ale badania zawczsu zrobiłam bo wiem że na 1 wizycie pewnie by mi skierowanie dała... ;-)
 
dziewczyny co znaczy GA (LMP) - wiem ze wiek ciazy ale chodzi mi to co jest obok czyli mam tak GA (LMP) - 6W5D rozszyfrowałam jako 6 week - tydzień i 5 dzień ale nie wiem czy dobrze :D
GA (LMP) to wiek ciążowy według ostatniej miesiączki. I dobrze rozszyfrowałaś. Jesteś w 6 tygodniu 5 dniu. 6w - 6 weeks 5 d - 5 days

A na przyszłość polecam tę stronkę. USG – rozszyfruj skróty w opisie - ciąża, opis badania, usg - Ciąża i macierzyństwo - poradnikzdrowie.pl Przyda się do rozszyfrowania usg. :-)
 
reklama
Do góry