reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe :(

U mnie według OM jest dokładnie 6 tydzień. Moje objawy jak na razie są te same i mam nadzieje, że więcej ich nie będzie. :-p Chodzi mi tu głównie o te poranne(i nie tylko) mdłości, mam nadzieje, że mnie ominą:baffled:. Wystarczy mi mój kosmiczny apetyt i obolałe piersi już ze 3/4 cm w obwodzie większe. :szok:
 
reklama
U mnie według OM jest dokładnie 6 tydzień. Moje objawy jak na razie są te same i mam nadzieje, że więcej ich nie będzie. :-p Chodzi mi tu głównie o te poranne(i nie tylko) mdłości, mam nadzieje, że mnie ominą:baffled:. Wystarczy mi mój kosmiczny apetyt i obolałe piersi już ze 3/4 cm w obwodzie większe. :szok:
Alexu mnie dokadnie ten sam suwaczek z terminem, ale może się zmienić po USG, wydaje mi sie że owulka była parę dni później.
Objawy to właśnie obolałe cyce, a poza tym jeszcze bez żadnych rewelacji
 
Witam.
Ja jestem w 5 tc i wymiotuje ze dwa razy dziennie pozatym jestem senna i śpie po 12 godzin i nadal jestem zmęczona...:-( a do tego byłam wczoraj u lekarza i okazało się że mam na jajniku torbiel...... i boję się o moją "fasolkę". Czy ktoś może wie coś więcej na temat takich "potworków" ?...
Sylawspółczuję ze Cię tak szybko złapały te mdłości, ale może szybko miną w związku z tym. A co do torbieli, na razie sie nie przejmuj, lekarz będzie obserwował co się dzieje. Istnieje duże prawdopodobieństwo że sie wchłonie. Jeśli nie, a nie będzie się nadmiernie powiększać nic nie będą z tym robić. W moim przypadku, miałam torbiel w pierwszej ciąży, nie rosła za duża, ale też sie nie wchłonęła-wycieli mi ją przy okazji cesarki
 
Kasia 2005. Dzięki za odpowiedz... troszkę czytałam na temat tych torbieli i w wiekszości jest tak jak mówisz, że w czasie ciąży poprostu się wchłonie... Ja poczekam do następnej wizyty i zobaczę jakie zajdą zmiany... wtedy ewentualnie będę się martwic co dalej... Jak narazie muszę byc dobrej myśli.
Dziękuje i pozdrawiam!;-)
 
Witam
mamy juz prawie 7 tygodni , mdłosci przyszły straszne po 6 tygodniu, nazywam je chorobą morską, pomaga tylko sok jabłowy albo soczyste kwaskowate jabłka...
brzuch boli od poczatku, rośnie, dobrze że piersi przestały...
teraz dokucza mi przeziębienie i boję sie czy to nie osłabi dzidziula...
jak myslicie, bo wizytę mam za tydzień. oczywiście nic nie biorę...
 
Kurujcie się dziewuszki z tych waszych chorób :tak:;-)
U mnie na szczęście żadnych większych dolegliwości typu mdłości nadal nie ma. Tylko te moje cycuchy obolałe:zawstydzona/y: Auć!
 
Kasia, ja też mam torbiel na jajniku. Dostałam luteinę i ma się wchłonąć. W następny piątek idę do kontroli to zdam meldunek. Lekarz powiedział że dobrze będzie więc na razie sie tym nie przejmuję za bardzo
 
ha,a mnie ogarnia straszna senność, po południu to zasnęłam przy bawiącym się synku, ale nie do pochamowania.
No a cyce,koszmar jak ściagam stanik wieczorem,ciężkie i obolałe. No i odrobinę muli,ale nie jest źle
 
kasia_2005 : oj tak wiem o co chodzi z tymi stanikami :zawstydzona/y: Biust mam malutki więc push-upy które jak dotąd nosiłam już zaczynają mnie cisnąć.
Jeśli chodzi o senność to też, tylko w moim przypadku to jestem okropnie zaspana ale jak już się położę to mi się odechciewa.:dry:
 
reklama
a ja nie dam rady jeść, non stop piję ... i ciągle mi się odbija :) już nie wspomnę o bolących piersiach
 
Do góry