reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe :(

post_ptaszyna

mamy lipcowe'08 zakręcona
Dołączył(a)
19 Czerwiec 2007
Postów
4 754
hej :)
wąteczek się przyda myślę :)
czy wy też macie takie mdłości jak ja????? Normalnie szok. Jeszcze nie biegam do toalety ale tak mnie mdli że pewnie niedługo będę:-D
 
reklama
ja sikam jak szalona... trzy razy wiecej co zawsze...
i brzuch wieczorami, po całym dniu się spina i boli...
za wymiotami nie tęsknię - miałam straszne w ostatniej ciąży i generalnie wolałabym ich teraz nie mieć...
 
hej :)
wąteczek się przyda myślę :)
czy wy też macie takie mdłości jak ja????? Normalnie szok. Jeszcze nie biegam do toalety ale tak mnie mdli że pewnie niedługo będę:-D
A ja totalne nic :) zemdlilo mnie pare razy jak nie wiedzialam a zapalila ale generalnie mi dym nie przeszkadza staram sie nie byc z palaczami...Kawa (bezkofeinowa) smakuje nic nie mdli (1 ciaza makabra do rozwiazania) nic nie boli (moze odrobine brzus czaaaasem), piersi tylko przy dotyku :)...Jedyne co meczy to sennnosc okropna zasypiam kolo 21 a zawsz kolo 1-2, jak w domu jestem to kolo 13 zasypiam, w pracy tez ledwo daje rade ale czy to objawy ciazy to nie wiem :)
 
a mnie powoli mdli, jeszcze idzie wytrzymac, dzis w pracy taka zmęczona bylam, obudzilam sie o 4 rano i spac nie moglam a jak zasnelam przed piątą to potem o 6 wstac nie mogłam
zwariowac idzie

w podbrzuszku ciągnie,plecy mniej bolą
za to grypa łamie:-(
wlasnie pakuje w siebie czosnek!
 
a ja właściwie chciałabym mieć jakies ciążowe dolegliwości, a tu tylko spanie mnie bierze... czekam i czekam, a tu nadal ni huhu:confused:

pozdrowienia dla wszystkich wrześniowych mam z dolegliwościami, oby nie dawały sie wam za bardzo we znaki !
 
A ja mam straszne wahania nastroju.:zawstydzona/y: Ciesze się, że mój kochany ma anielską cierpliwość i że wytrzymuje to, bo ja sama z sobą już nie mogę. :dry: Jednego dnia jestem szczęśliwa z tego, że będę mamą, mam ful energii i powera, a drugiego zamartwiam się czy damy sobie radę i psychicznie i finansowo (jesteśmy młodziutcy 18 i 20 lat i dopiero co przeprowadziliśmy się do własnego mieszkania). Do tego dochodzą problemy w mojej rodzinie, fakt że rzuciłam palenie i picie (z wiadomych powodów ;)). Normalna burza nastrojów.:dry:
Eh, jakoś to będzie. :-D
 
A ja mam straszne wahania nastroju.:zawstydzona/y: Ciesze się, że mój kochany ma anielską cierpliwość i że wytrzymuje to, bo ja sama z sobą już nie mogę. :dry: Jednego dnia jestem szczęśliwa z tego, że będę mamą, mam ful energii i powera, a drugiego zamartwiam się czy damy sobie radę i psychicznie i finansowo (jesteśmy młodziutcy 18 i 20 lat i dopiero co przeprowadziliśmy się do własnego mieszkania). Do tego dochodzą problemy w mojej rodzinie, fakt że rzuciłam palenie i picie (z wiadomych powodów ;)). Normalna burza nastrojów.:dry:
Eh, jakoś to będzie. :-D
Nie przejmuj sie u mnie humory zaczely sie tydzien przed @ ale myslalam ze to przez to ze wlasnie idzie @ a dwa stres w pracy. Moj M nie moze ze mna wytrzymac ale zagryza zeby i nic nie mowi badz przytakuje badz sie nie odzywa a jak sie nie odzywa to jest jeszcze gorzej bo mu gadam ze sie nie cieszy z ciazy i nie przejmuje niczym jak odwrotnie to ze mnie nie rozumie ze to ciaza i hormony. Siedem swiatow ze mna...
 
Laski na mdlosci b. dobra jest herbata imbirowa!!!
no chyba ze by Wam sie zdarzylo tak jak mi ze nie bedziecie od kibelka odchodzic to są specjalne czopki ale może je tylko gin zapisac.Trzymam kciuki zebyscie mialy jak najmniej dolegliwosci.
Pzdr.
 
ja na szczęście nie mam mdłości, ani zmian nastroju, jestem senna i w pracy czas bardzo mi się dłuży, za to w domu nim coś tam ogarnę, już kładę się spać
 
reklama
Witam.
Ja jestem w 5 tc i wymiotuje ze dwa razy dziennie pozatym jestem senna i śpie po 12 godzin i nadal jestem zmęczona...:-( a do tego byłam wczoraj u lekarza i okazało się że mam na jajniku torbiel...... i boję się o moją "fasolkę". Czy ktoś może wie coś więcej na temat takich "potworków" ?...
Pozdrawiam
 
Do góry