reklama

Dolegliwosci ciazowe

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2015' rozpoczęty przez klops, 7 Sierpień 2014.

1. klops

klops Początkująca w BB

Witam:)

Czy ktoras z was doswiadczyla bolow kolkowych w ciazy? Od pewnego czasu mam tak jakby kolke po prawej str ponizej pepka. Sa to bole okresowe i do wytrzymania... takie chwilowe klucie.

2. Zor

Zor lutówka 2015 :)

Zdarzyło mi się może ze dwa razy.. mówiłaś o tym swojemu lekarzowi?

Ja się zastanawiam jakie objawy teraz będą w II trymestrze? Mnie zostało parę dolegliwości z pierwszego.. choć nie powinno tak chyba być.. choć najważniejsze, że przestały boleć (.)(.)

aaa i cera.. no u mnie to po prostu tragedia.. wyglądam jak biedronka cała w czerwone kropki, macie tak? Poradziłyście sobie z tym jakoś?

3. reklama
  4. kajuta_89

kajuta_89 Fanka BB :)

Ja też tak miałam ze 2 może 3 razy, ale szybko przechodziło. Raczej nie ma się czym martwić ;-)

5. kajuta_89

Mnie (.)(.) też przestały boleć z czego najbardziej cieszy się mój małżonek :-D
    Co do cery to u mnie od czasu do czasu coś tam wyskoczy, ale to pojedyncze sztuki także tragedii nie ma ;-)

6. Anikaaaa

Anikaaaa Fanka BB :)

U mnie cera i (.)(.) dokładnie jak wyżej:) dolegliwości z I trymestru mineły wszystkie, teraz jedynie mam problem z bólem w dole pleców.

7. kajuta_89

PLECY!! u mnie to jakiś koszmar. Wystarczy, że przez chwilę jestem pochylona i później przez 3 godziny nie mogę dojść do siebie. Ani chodzić ani się wyprostować. Po prostu masakra :szok:

8. martyna91

martyna91 Zaciekawiona BB

U mnie też na szczęście minęły już mdłości i poranne wymioty, ale teraz często boli mnie głowa i plecy :wściekła/y:
    Czasami mam problemy z zaśnięciem albo budzę się o 3 w nocy i kręcę się do 5. Katastrofa!

9. LADYLI

LADYLI Fanka BB :)

kurcze w piątek wieczorem miałam helikopter w głowie, i tak dziwnie się czułam, i dziś znów w podobnych godzinach złapały mnie jakieś zawroty, siedze grzecznie na kanapie a mi się kreci.

też tak macie?

10. reklama
  11. Aneta_B

Aneta_B Fanka BB :)

Ladyli mi dziś się ciemno zrobiło przed oczami ale to jednorazowo, połóż się może i nogi trochę wyżej niż głowa

12. karolina19xm

karolina19xm Fanka BB :)

Mi powoli przechodzi krwawienie z nosa i (.)(.) przestały boleć więc super ale za to cera bez szału, bóle pleców i dziś miałam straszny helikopter w głowie dobrze, że byłam z koleżanką... ahh do dolegliwości bym dodała jeszcze głód, ciągle jestem głodna, brzuch pełen już miejsca więcej nie ma, a mi 30min po jedzeniu żołądek wywraca się do góry nogami :/

Ostatnia edycja: 18 Sierpień 2014

Poleć forum