reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe

reklama
Moja przyjazn z rozstepami wrecz wrze! Wczoraj sie ogladalam w lustrze i powiem Wam, ze mam juz caaaaly brzuch w mega pregach, ale I don't care :D
Anulfka az tak bardzo Cie zlapalo? Wspolczuje :(
 
Odpukać rozstępy mi się tylko śnią..za to opuchnięcia rozszalały się na dobre..ze zgagą też nieźle..gorzej, że do podnoszenia dźwig potrzebny [emoji12] i pomoc w ubieraniu [emoji39] sen też się trochę unormował ale ciii bo usłyszy i zaprosi bezsenność [emoji48] gorzej jest ze snami.. No takie realistyczne koszmary, że aż szok [emoji15]
 
Nie wiem co mam o tym myśleć. W szpitalu zapisano mi tabletki dopochwowe brałam je 3 dni jak w zaleceniu. Następnego dnia gdy byłam w wc na papierze toaletowy zauważyłam przezroczysty sluz ( wyglądał jak kisiel) sytuacja powtórzyła się w nocy. Czy ten śluz związany jest z tabletkami czy powinnam się martwić:-(
 
reklama

Podobne tematy

Do góry