reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe

cichac ja też mam teraz więcej śluzu jak tak obserwuję, ale nie wiem, czym to jest spowodowane, czytałam, że w końcówce ciąży jest więcej wydzieliny z pochwy

made jak się czujesz, jak upłynęła noc, podsłuchiwałaś w nocy Basię?
 
reklama
Kasiu, naslucham sie malutkiej za wszystkie czasy :) dziś na ktg o 6 miała taka czkawke, że cała sala się śmiała. Przez całe 40 minut podskakiwala i ktg w tym czasie wydawalo dziwne dzwieki :) czekam na wyniki badań - próbki pojechaly aż do Niemiec :| nawet tego nie skomentuje. Tydzień musze czekać na wyniki bo laboratorium taniej jest wysłać probowki za granice :/ tak to juz wiedzialabym na czym stoję.
 
Dziewczyny macie takie bóle brzucha jak zakwasy? strasznie mnie męczą właśnie takie bóle w okolicy pępka, wstawać jest mi ciężko a jak dotknę te okolice albo mały tam kopnie to aż oddech wstrzymuję :-/ do tego coraz częściej brzuch mi twardnieje ale to razej normalne
 
Karolina, ja nie mam. Ale koleżanka mi opowiadała, że jej dziecko upodobało sobie kopniaczki w okolice pępka i ją to bardzo bolało. Tak jakby okolica nadwrażliwa była.
Nie wiem czy to samo jest u Ciebie czy to coś innego.
 
Karolina ja tak mialam w pierwszej ciazy i niestety w tym miejscu mam minimalne rozstepy - tu najczesciej dostawalam kopniaki wiec zakwasy tez byly ;-) w tej odpukać nie mam.
 
mój maluch sobie znalazł nową rozrywkę - kopie mnie po żołądku i to tak, że mam ochotę natychmiast zwrócić to co zjadłam :crazy:
 
Moje plany wczesniejszego pojscia spac wziely w.leb bo brzuszkowa tak sie wierci.ze.chyba na siedzaco zaraz zasne. Z tym ze jakies takie szpagaty robi bo strasznie boli po obu stronach brzucha. Mam nadzieje ze sie nie przekrecila w poprzek bo tak to czuje :-(
 
reklama

Podobne tematy

Do góry