reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe

O dzieki Vanilijka :-* Teraz cos ucichla i spokojna jest a za to mi odechcialo sie spac bo musialam Miska wysikac i mnie to wytracilo :-( Moze i ja przy tym zasne;-)
 
reklama
Ja dziś obudziłam się z przerażeniem bo spałam na brzuchu. Jak to wogole jest możliwe. Takie mam wyrzuty sumienia. Ale przecież nie mogę kontrolować tego co robię w czasie snu :-( mam nadzieje ze Małej nic nie zrobiłam
 
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, ból przy pępku trochę przeszedł za to teraz mam skurcze przepowiadajace i nie spodziewałam się że to tak będzie bolało! ale już bliżej niż dalej ;-)
cichac ja nie wiem jak Ci się udało spać na brzuchu, ja to ledwo przycisnę brzuch z boku i mały mnie tak skopie że zaraz się budzę a widocznie Twojej córeczce to nie przeszkadzało ;-)
 
Cichac jak cie to pocieszy to ja często ląduje na brzuchu spie wtedy na rogalu i jakoś tak się potrafię ustawić ze ani mała nie kopie a i mi wygodnie
 
Dziewczyny biore tony magnezu, nospy i lutke i mam cholerne skurcze nóg! Chodzic nie potrafie!! Jak sobie pomoc? ;((
 
Ostatnia edycja:
Magsia ja skurczy nie mam zdazylo mi sie dwa razy w lydce potem pow o nich w szkole rodzenia i polozna pokazala nam jak rozciagac miesnie aby skurczy nie bylo i od tamtej pory zadna z nas ktora to cwiczy nie ma problemow ze skurczani tylko ze nie mozna ich stosowac gdy ma sie pzedwczesne skurcze rozwieranie szyjki itp
 
Maagsiaa, doczytałam gdzieś, że skurcze łydek są też spowodowane słabszym krążeniem bo brzuch żyły uciska. Spróbuj spać tylko na lewym boku. Któraś z pozostałych pozycji (wznak lub prawy bok) ma wpływ na przepływ krwi z nóg.
 
reklama
Koshka nie probowalam, ale gin dal mi slow mag i niby ma pomoc :)
Katska, niestety nie dalabym rady spa na lewym boku, miednica mnie okropnie boli i co chwilke musze zmieniac pozycje :(
 

Podobne tematy

Do góry