reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe

Dziewczyny a ja chyba sie czyms przytrulam tylko nie wiem czym bo to samo z m jedliśmy mu nic nie jest a mnie mdli i mam lekka rewolucje jelitowa :'( bolą mnie miesnia ud i pachwiny taki tepy bol jakby mnie grypa zoladkowa brala :O sama nie wiem... :'(
 
reklama
Vani nie wiem, czy u Ciebie nie jest podobnie jak u mnie, bo ostatnio mam częste wizyty w toalecie, mdłości, żołądek mnie pobolewa, brzuch daje takie głośne sygnały na rewolucję, że mąż się, co chwila pyta, "co to było", a jadamy to samo, czy to nie oznaki tego oczyszczania, obserwuję to od paru dni u siebie

jeśli to nie to, to może zrób sobie rumianek
 
ja jednak przerzuciłabym się na rumianek Vani, na ból to ewentualnie paracetamol, a jutro lepiej skonsultuj to z lekarzem jak nie przejdzie, ale trzymam kciuki żebyś się lepiej poczuła;-)
 
a mi właśnie mama nie dalej jak wczoraj opowiadała że w dniu kiedy mnie urodziła ( urodziłam się o 23:45) rano zaczęła strasznie wymiotować... nie wiedziała po czym bo wieczorem nic ciężkostrawnego nie jadła... pojechała do szpitala i lekarz jej powiedział że to początek porodu i organizm się tą stroną oczyszcza....nie miała żadnych bóli nic.... dopiero po południu się zaczęło a ja się przed północą urodziłam:tak:
 
Na szczęście ja śpię calutka noc tylko raz wizytuje w wc:-D ale za to od kilku dni trzy razy dziennie mnie przeczyszcza. Nie wiem co jest grane. W szpitalu zapisali mi antybiotyk bo posiew wyszedł dodatni. I jak zakończyłam go brać to zaczęły się problemy. :-(
 
Ja tez mialam ostatnio okropna biegunke, a teraz zaczely sie jakies napady bolu glowy :(
A co do bolu w pachwinach, to po lekarzu pojechalismy na zakupy, odwiedzilismy Tesco, Rossmanna w Castoramie taki bol mnie zlapal, ze az mnie zablokowalo i nie moglam juz isc ;(( usiadlam na wozku sklepowym tym niskim i po chwili jakos dalam rade dojsc do auta. Boje sie ze za chwile reszte ciazy spedze na lozku szpitalnym ;((
 
Dorex zdecydowanie masz racje, juz koniec z zakupami :( dzisiaj wysylam D po kapciuchy dla Milenki, bo 19 juz prawie za male sa i po wstazke do baldachimu do lozeczka, ciekawe co kupi haha
 
reklama
mój A już prawie 3 miesiące sam zakupy robi.... co prawda z listą ale czasem jak coś przyniesie to nie wiadomo czy śmiać się czy płakać...
miał kupić podkłady różowe bella mama a kupił podkłady na łózko niebieskie z senimed:-D nie wiem jak na to wpadł:-)
 

Podobne tematy

Do góry