reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe

jak nie z twardych probiotyków to polecam multi gyn gel stosuje się dopochwowo i zewnętrznie... tylko nie wiem czy on na receptę nie jest sprawdź w necie...
 
reklama
Mnie już męczy to sikanie - myślałam, że w 2 trymestrze będzie lepiej, ale nadal muszę wstawać co 2-3 godziny w nocy. :baffled:
Z innych dolegliwości - walczyłam teraz przez dwa tygodnie z nudnościami, ale nie takimi po wstaniu. Wstawałam, jadłam śniadanie i po śniadaniu zaczynało mnie mdlić (dwa dni były takie, że faktycznie zwymiotowałam, ale ja ogólnie mam problemy z wymiotowaniem przez całe życie więc zazwyczaj mi niedobrze i kaszlę tak specyficznie jakbym się dusiła) - po żadnym innym posiłku tak się nie działo, a w końcu odkryłam, że to niezależnie od śniadania, bo raz nie zjadłam a sytuacja była taka sama. Teraz od kilku dni (odpukać) jest spokój.
Wczoraj za to tak mnie głowa naparzała, że marzyłam o tym, żeby ktoś mi wywiercił dziurkę w głowie i spuścił stamtąd powietrze. Próbowałam zasnąć ale nic to nie dawało i tak przez jakieś 3 godziny. Mierzyłam ciśnienie i było normalne. W końcu zapaliłam światło, co spowodowało, że zwymiotowałam i przestało boleć.

Co do tabletek Isla - są niedobre, ale skuteczne. ;-)
 
Hej dziewczyny :) jestem w 23 tyg i pisze w tym watku poniewaz od dwoch tygodni dosyc czesto raz mocniej raz slabiej leci mi krew z nosa... Wam tez sie to zdarza? Krwawiace dziasla mialam i nadal mam ale te krwotoki z nosa to mnie przeraza. Jutro tez ide na wizyte do gina zobaczymy co mi powie.
Pozdrawiam was i zycze udanego slonecznego dnia :-)
 
dominika - dziąsła krwawią mi praktycznie przy każdym myciu zębów, z nosa tylko raz poleciała mi krew w środku nocy akurat w momencie jak się przebudziłam, więc nie zdążyłam niczego poplamić:-pna szczęście nie powtórzyło się to więcej:-) Ponoć łykanie wit C pomaga bo wzmacnia ona ściany naczyń krwionośnych. Zapytaj lekarza jak możesz sobie pomóc, może jest coś jeszcze.
 
Ingegjerd fzièkuje Ci za odpowiedz i porady :-) tez slyszalam ze wit c pomaga wole sie skonsultowac z lekarzem. Dziasla u mnie to tez standard. Mam nadzieje ze to przejdzie :-) pozdrawiam Cie serdecznie :-)
 
dominika ja lecącą krew z nosa konsultowałam z lekarzem :tak: wit. C - jak najbardziej.
Też mam tę przypadłość...dziś rano wstaję, idę siusiu, a za chwilę czuję jak kapie mi coś z nosa... :baffled:
no cóż takie uroki ciąży...
na siku wstaję w nocy 2-3 razy, zależy jak dużo wypiję przed zaśnięciem :-p
ale męczę się dość mocno...i moje nogi czują już zwiększone kilogramy...a gdzie tu jeszcze do końca ciąży :-p
dodatkowych objawów - nie stwierdzam :sorry2:
 
Angelstw wczoraj bylam u lekarza powiedzial ze wlasnie mam brac wit c i odpoczywac :-) tez sporo chodze siusiu malenstwo sie tak uklada ze uciska na pecherz. Ale tak jak mowisz takie sa uroki ciazy ;-) polecam basen chodze raz-dwa razy w tygodniu i rewelacyjnie obciaza kregoslup nie czuc dodatkowych kg ;-)
Trzymaj sie cieplo i pozdrawiam :-)
 
Od wczoraj męczę się z takim dziwnym bólem brzucha od pępka w dół jakbym miała wielkie zakwasy. Leżenie średnio pomaga o chodzeniu nie wspomne miałyście coś takiego?
 
karola ja od kilku dni też miewam jakieś dziwne bóle
ale u mnie to bardziej podejrzewam jakiś ucisk na jelita...
czuję się tak pełna w brzuchu że aż jestem przerażona co będzie przy końcu.
Mam wrażenie że do tego pobolewają mnie biodra, kręgosłup krzyżowy daje o sobie znać..

może spróbuj nospę i zobacz czy coś pomaga?
 
reklama
Właśnie wzięłam nospe, poleżę i może przejdzie
Z bólami kręgosłupa też mam problem szczególnie wieczorem i kupiłam piłkę do fitnessu na allegro grosze kosztuje, ćwiczę sobie trochę rozciągam się i pomaga;-)
 

Podobne tematy

Do góry