reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe

ten bol pepka to normalne bo dno macicy uciska na niego dopuki nie przekroczy jego wysokosci to tak bedzie jesli bol bylby silny ostry trzeba to powiedziec gin zeby sprawdzil czy to nie przepuchlina pepkowa
 
reklama
Krwawiace dziasla mialam i nadal mam

dominika - dziąsła krwawią mi praktycznie przy każdym myciu zębów

Dziewczyny na krwawiące dziąsła dentystka kazała zakupić i używać meridol (pastę i płyn do płukania) i jest lepiej.. dziąsła prawie nie krwawią a jak im się zdarzy to tylko przez chwilę a wcześniej to tego zatrzymać nie było można..
 
też zmieniłam niedawno pastę na meridol i polecam - dziąsła jeszcze trochę krwawią, ale z każdym dniem jest lepiej i przestały mnie boleć w końcu, a była masakra po prostu

za to wcześniej miałam parodontax i po niej było jeszcze gorzej
 
ja też stosowałam meridol i jest ok, a teraz mam zestaw dziecięcy, zarówno szczoteczkę jak i pastę elmex i też jest dużo lepiej niż normalna pastą, czy szczotką
 
dziewczyny w tym tyg zauwazylam ze piersi mnie nie bola a sutki przestaly byc drazliwe troche mnie to martwi bo teraz sobie przypominam ze to juz jest od kilku tyg wczesniej na to nie zwrocilam uwagi:-(czy tez tak macie?mam wrazenie ze ten stan zaczal sie robic od kiedy przestalam brac luteine
od luteiny robily mi sie kolatania serca jakby zwalnialo dokl od nadmiaru progesteronu
 
Ostatnia edycja:
Vani z tymi piersiami to też mam takie fazy raz bolą mniej raz bardziej to chyba hormony, mnie dziś pokonał kręgosłup i rwa w lewej nodze....hm chyba prawdziwa jesień idzie:-(
 
Vanilijka mnie tez przestaly bolec piersi i byl moment ze zapomnialam jak to jest :-) ale na chwile obecna znowu mam obrzmiale i bolace sutki. Wiec piersi juz tak nie beda bolec ale sutki napewno.
 
reklama
Teraz to i ja się zastanawiam czy wszystko jest ok, bo mnie już od bardzo dawna w ogóle nie bolą piersi...ostatnio jedynie zauważyłam że się znowu powiekszyły i zrobiły się czerwone...
 

Podobne tematy

Do góry