reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości i porady kwietniowych mam

a właśnie dziewczyny jak wczoraj trafiłam do lekarza powiedziałam, ze nasiliły mi się wymioty i dostałam homeopatyczne granulki do ssania, mam brać 5 granulek kiedy zaczyna mnie mdlić, wczoraj spróbowałam i zadziałało! Podam wam nazwę NUX VOMICA 9CH bez recepty
biggrin.gif
dawkowanie to 3 x4 razy na dobę po 5 granulek ssać, ale powiedziała, że najlepiej jak już czuje się mdłosci to ssać

jeśli chodzi o przeziębienie to osillocociulm po 1/3 fiolki 3 razy na dobę, na kaszel to drosetux:-) 7,5 ml 3 razy na dobę
 
reklama
hej dziewczyny,
powiedzcie, czy to normalne, ze juz tak wczesnie zaczyna mnie bolec krzyz?

mam moze troche wiekszy brzuch niz zazwyczaj ma sie w 4 msc, no ale nie jest to jakis kolos.
A krzyz mnie troche pobolewa gdy jestem w pracy, ale najgorzej to rano - zasypiam w pozycji bocznej ale budze sie na wznak i czuje jak mnie boli.

Tez tak macie? Czy to normaln na tym etapie?
 
Ewafoto ja też mam ból kręgosłupa, szczególnie z prawej strony, jakby mnie tam uciskało i w sumie też się trochę dziwię. Brzuch też mi się zaokrąglił, ale nie jest też nie wiadomo jak wielki ;-)
 
Ewafoto ja mam dopiero 12 tydzień a od jakiś 3 tak mnie boli, że chyba jutro powiem o tym na wizycie u lekarza, tylko że ja 8 godzin przy kompie w pracy siedzę
 
Ankzoc- ja tez 8 godzin przy kompie, na razie te bole nie sa duze ale odczuwam je i jest to pewien dyskomfort.
A jak w sierpniu informowalam o ciazy to powiedzialam, ze do konca listopada jestem...
gdybym wiedziala, zostala bym do konca pazdziernika.
ale slowo sie rzeklo i do konca listopada musze i chce zostac.

Mam nadzieje tylko, ze przez 2 niecale 2 msc sie nie nasili ....
 
Ewa czy Ty oszalałaś... no i co, że obiecałaś... jeżeli Ci się bardzo pogorszy to po co masz sie męczyć w pracy... Twoje prawo... jesteś w ciąży i możesz się poczuć źle w kazdej chwili, a o kręgosłup trzeba dbać...
 
ewafoto powiem ci że mam bardzo podobnie też ból kręgosłupa czasami straszny dlatego przy nastepnej wizycie u lekarza poproszę już o zwolnienie bo nie dam rady siedzieć po 8 godzin przy kompie. A ty nie powinnam się przejmować że powiedziałaś do końca listopada jak będzie cię bolało to nie masz się czym przejmować tylko na zwolnienie.
 
Ewa jak dziewczyny piszą, nie ma co na siłę siedzieć, ja jak z Ami chodziłam w ciąży to też jak poinformowałam, mówiłam, że prawie do końca posiedzę i na zwolnienie się nie wybieram, ale przerosło mnie i pamiętam, że od 13 listopada 2007 byłam już na zwolnieniu :tak:(termin miałam na 19 maja 2008), tak więc uciekaj na zwolnienie i już, mi to szef chciał taki specjalne krzesło dla ciężarnych załatwiać jak zaczęłam narzekać na kręgosłup,ale nie było już potrzeby :tak:;-)
 
Ból zęba - czy mozna cos brac ? ja wczoraj wieczorem miałam problemy i musiałam jakoś se powalczyc zimnym powietrzem bo nic innego nie wiedziałam co moge wziac..
 
reklama
Do góry