reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości naszych Maluszków....

reklama
FILIPKU zdrowka! :tak::-)

Agutko przeczytalam to co napisalas Oliwce i niestety po tym nie zjadla nic obiadu :baffled::-(Ale pozniej wciagnela pol parowki i pol plasterka szynki wiec to u nas duuuuuzy sukces :szok::tak::-):-)
 
NIESZCZĘŚCIE!!!
Ola dziś rano obudziła sie i nie mogła otworzyć jednego oczka :baffled: - całe zaropiałe i sklejone i okazuje sie, że jet to prawdopodobnie zapalenie spojówek, choć ja obstawiałabym zapruszenie oczka kaszką (sypką) :-(. Pani doktor przepisała kropelki i maść do oczka . Ale ja widze, że już jest lepiej.
 
reklama
Moje Dzieciatko jest strasznie chore :-( Oliwka ma straszny!! katar, lzawia Jej oczy, pokasluje no i do tego miala dzisiaj w poludnie goraczke bo czolo az pieklo gdy sie dotykalo dlonia :-:)-:)-:)-( W nocy co chwilke sie budzi bo sie dusi przez ten katar :no::wściekła/y::-( W ciagu dnia ledwo chodzila, zataczala sie, taka byla wyczerpana :-(Co chwile poplakuje bez pwodu bo wszystko Ja drazni :-(Faszeruje Ja roznymi lekami ale poki co nie widac poproawy, mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej.... :-(
 
Do góry