reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości naszych Maluszków....

O krostkach pisałam na samopoczuciu. Dziś w nocy obudziła się z płaczem.:-(Wziełam ją na ręce przytuliłam ona nadal płakała tak przez 5 min. Bruch twardy jak kamień,główkę miała odchyloną do tyły jakby skurcz ją złapał.Pomasoawała i brzuszek i szyjkę. Coś ją musiało boleć ,tylko iewiem co.?:-(Dobija mnie to że takie maleństwo może coś boleć ,a ono nawet nie powie co.:-(

Mija, a może to ospa jest... Idź z nią do lekarza koniecznie. Jak krostki są na początku wypełnione płynem - czasami trzeba się naprawdę przyjrzeć, żeby to zobaczyć - to na pewno ospa.
 
reklama
Byłam u lekarza.Nie powiedział od czego to może być ,tylko że jego wnuczke pogryzły konary wiec moze ją też.Kazał to tylko smarować kemem nawilżającym.
 
Dzieki Marrtuda.Po ugryzieniu komara raczej nie robią się krosty, a ona ma jak początek pryszcza.Mnie się robią od zjedzenia czekolady.Ona jadła juz wcześniej czekloade i nic jej nie było.Kilka dni temu jadła czekolade z cynamonemi niewiem czy to nie od tego.
 
Mija ja na Twoim miejscu poszlabym to skonsultowac jeszcze z jakims innym lekarzem, bo stwierdzenie tego ze nie wie od czego to moze jest tragiczne :no::baffled: Przeciez nic nie stracisz a moze prawie inny lekarz ulzy Pati :tak:Zabierz ja jutro do innego pediatry, koniecznie!

No i Marrtruda ma racje bo ja tez slyszalam ze na ukaszenia najlepszy jest Fenistil :tak:
 
Mija,a ja na Twoim miejscu nie poszlabym juz do drugiego pediatry,ale do dermatologa. :tak: To jest przeciez lekarz od chorob skornych. ;-) Wiec sie nawet nie zastanawiaj,tylko idz. :tak:
 
Mija, Filipa jak coś pogryzło (niekoniecznie komary a wg naszej pediatry to najpewniej pająk) to też miał krosty z tym, że jemu to jeszcze spuchło. Dostał na to maść antybiotykową Oxycort do oczu żeby była łagodniejsza i Zyrtec na alergie. A Fenistil jest naprawdę bardzo dobry bo działa łagodząco nie tylko na ukąszenia ale i na alergie. Warto spróbować bo nie zaszkodzi. No i przede wszystkim idź do innego lekarza i ja tak jak Agutka proponuję dermatologa.
 
Tak mnie namawiacie że kupie jutro ten Fenistil.Tymbardziej że znowu dostała krostek tylko juz dużo mniejszych koło ust.Jak jej nie zejdą po posmarowaniu nim to pójdę do dermatologa.
 
Mija - a to nie są ząbki ? - budzenie w nocy z takim płaczem, bo boli to wyrzynanie się . Krostki wokół buźki Emilce robią się za każdym razem jak idzie kolejny ząbek (a więcej się ślini? - bo to ślinka może drażnić i od niej krostki się pojawiają).
A do tego wspominałaś o braku apetytu - dziąsła opuchnięte bolą i może lepiej podawać coś płynnego i ciapkowatego. Z tego co piszesz to mi wygląda na ząbkowanie - zaglądałaś w buziolka Pati?:-)
 
reklama
Jeść nie chce tak od miesiąca,półtora.Nieślini się,krostek dziś jużtak nie widać.Tych przy ustach.Reszta jest i wciąż blakną ,czyli idą w dobrą stronę.
 
Do góry