reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości naszych Maluszków....

reklama
Mamy mały intymny problem.:cool2:Pati na co trochę zaczerwienioną "małą".Sypała pudrem,smarowałam i sudokremem i nawilżającymi.Ona cały czas jek tylko ma zdjętą pieluchę drapie sie po niej.Niewiem co robić ,a jakoś głupio mi z lekarzem o tym porozmawiać.Doradzicie co robić?
 
Mija,ale czemu glupio? Przeciez to nic wstydliwego - to Twoja corcia i masz prawo pytac,o co tylko chcesz. :tak:
Mysle,ze Pati ma odparzona cipusie... Musisz jej sypac pudrem za kazdym razem albo maka ziemniaczana,bo to wysusza,no i wietrzyc,jak to piszesz "mala"... ;-)
Kremow nie polecam,bo one tylko spulchniaja ranki. :baffled:
 
Ona tak się drapie że nieraz ranki sobie robi.W kąpieli drapie,zmiana pieluchy drapie.Jakby lekarzem byłakobitka to tak jakoś łatwiej.Chyba niechcę żeby obcy fac et zaglądął w cipkę mojej córki.:no:
 
Mija bądź rozsądna kobieto,przeiceż on nie będzie szukał wrażeń w cipuni Twojeje córci,a chyab lepiej,żeby jej nie swedziało;-)może to jakiś grzybek,z tego co wiem od wujka ginekologa to teraz i malutkim dzieciom dokucza.
 
Tylk0o jutro wprawdzie ide do lekarza bo Pati znowóz kaszle ale on jest za młody żeby takie rzeczy wiedzieć(chyba).Ma ok.35 lat.Jak będę miała odwagę spytam.
 
Mija,wymyslasz. :-p Lekarz nigdy nie jest za mlody. ;-) Mysle,ze to jest cos podstawowego,o czym na pewno bedzie wiedzial i bedzie umial pomoc Pati,wiec nie pekaj i sie pytaj! :tak: ;-)
 
Mija, zapytaj lekarza koniecznie. Julka miała podobnie - miała koło 1,5 roku, ale jej psitocha wyglądała koszmarnie - czerwona i takie wielkie rozległe krosty miała. Przy kąpieli strasznie się darła, bo ją piekło.Do tej pory nie wiem dokładnie co to było, bo diagnozy dokladnej nie miałam. Poszłam do lekarza, który powiedział, że czasami przy zapaleniu dróg moczowych tak może być i dał do smarowania leki. Badanie moczu zrobiłam - nic nie wyszło, a do smarowania miałam leki na wszystko :-): p/bakteryjne, p/grzybicze i p/zapalne. Ale bardzo ważna rzecz - zmieniłam wtedy pieluchy. Używałam pampersów i zmieniłam na tańsze. Myślę, że to było zapalenie skóry pieluszkowe.
 
reklama
My od jej urodzenia uzywamy tych samych pieluch.A ona ma to od niedawna,więc raczej nie jest to wina pieluch.Zapytam się go niech spojrzy.
 
Do góry