reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości naszych Maluszków....

Adasiu - ale mnie nastraszyłaś - aż mi się odechciało robić jakichkolwiek badań, ale jak mus to mus :(
Mam nadzieję, że faktycznie coś sie zmieniło w tym zakresie. :no:
Kurczaki wykluczam, bo Emi ma tak od urodzenia...
Mam nadzieję, że okaże się , że wszystko jest w porządku, bo właściwie żadnych innych objawów nie ma :tak:
 
reklama
Wiecie co Pati wczoraj juz praktycznie nie miała nic na cipce.:tak::laugh2:Dzis wracamz zpracy a teściowa mówi że jest tam cała podrapana i jakby krostki jakby nie wie co.:szok::no::-(Stwierdziłam że to chyba od pieluch.:-:)szok:Któraś z zwas juz tak pisała.Używałyśmy 4 pampersów ,skończył się a miałam napączętą 4+ więc dziś miała te zakładane.Po pracy jak zmieniałam wziełam spowrotem 4. Napisałam do Pampersa że coś takiego się jej robi od pieluch,zobaczymy co mi odpiszą.
 
THEA- przeżyjecie to badanie:tak: trudno jak mus to mus, lepiej skontrolować i wiedzieć o co chodzi.Wypytaj lekarkę jak to teraz wygląda , lepiej jak będziesz przygotowana.Powodzenia
Mija - a czy w składzie tych pampersów 4+ jest dodane coś innego?pewnie inny wkład
Leonku- dużo zdrowia dla Ciebie i Twojej mamusi:tak:Miśka kuruj się
 
Thea bedzie dobrze :tak: Ja tez wierze ze to tylko rutynowe badanie i nic nie wykaze ;-):-)

Mija no to u nas byly takie cyrki z pupka przy pieluszkach Pampers 4+ :wściekła/y:

A moja dziecko od 3 dni juz wogole odmawia jedzenia. Sniadan i obiadow nie je, raz w ciagu dnia zje Danio jagodowe bo tylko takie uznaje:baffled:, butle z mlekiem na noc i druga w nocy :no::-(Kupilam jej juz wczoraj taki preparat na wzmocnienie apetytu-zobaczymy po kilku dniach czy dziala. A w srode mamy szczepienie wiec porozmawiamy tez o tym z pania doktor.
 
reklama
Emilko, Leonku dużo zdrowia.

Ojj to nie wesoło masz Luczynko z tym niejadkowaniem Oliwki. Filip też dzisiaj nie chce nic jeść no ale jak narazie to tylko dzisiaj więc się nie martwię.
Filip ma od półtora tyg. katar i nic nie jest lepiej a wręcz nawet gorzej. Konsultowałam to już telefonicznie z pediatrą a jutro idziemy na wizytę żeby go obejrzała i osłuchała wprawdzie nie kaszle ale męczy się bo nie może swobodnie oddychać. Ma strasznie gęstą tą wydzielinę i siedzi mu gdzieś głęboko bo nawet Fridą nie mogę wyciągnąć. Narazie inhaluję go solą fizjol. zakraplam euphorbium i podaję syrop mucosolvan bo on też rozrzedza i smaruję mu klatę, plecki i stópki maścią pulmex baby.
 
Do góry