reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości naszych Maluszków....

reklama
:-( :-( :-(
U Zuzi nie pojawily sie nowe krostki,ale te,ktore ma na szyjce,zostaly przez Nia popoludniu rozdrapane i widac,ze okrutnie Ja swedza. :-(
Jutro rano zapisujemy sie do lekarza.

Olenko,mniej bolesci zyczymy!
 
Agutko, nawet jeśli to ospa, to się nie martw, Romek miał 7 miesięcy jak przeszedł ospę i tak jest chyba dobrze, bo ma się to choróbsko z głowy, nie musisz potem się martwić.
 
Kacpuń gorączkuje po szczepieniu i od ząbków... już nie mam pomysłów jak mu ulżyć :-( ale teraz bawi się klockami więc na razie jest ok.

Zuzince, Oleńce i Patusi życzymy szybkiego powrotu do zdrówka :tak::-)
 
My juz po lekarzu. ;-) Nasza pani doktor powiedziala,ze to jej wyglada na uczulenie,ale niewiadomo od czego,bo nic nowego nie jadla,ani nie uzywalysmy nowego proszku... Ospowe krostki albo bylyby szorstkie albo pekalyby pod palcami,a te u Zuzi sa twarde. :tak:
Przepisala Zyrtec i Calcium i powiedziala,zeby obserwowac Zuzie i jak nie minie po tych lekach,to przyjsc ponownie,bo moze to jednak sie przerodzic w ospe... :baffled: :-(
Ale narazie mam byc dobrej mysli... Latwo sie mowi. :dry:

Zuzia pobiegala po przychodni z miesiac starsza dziewczynka (Zuzia byla od niej wyzsza o glowe! :szok:),a u pani doktor gabinecie smiala sie w nieboglosy. :-D

Moja Kropeczka! :-D :blink:


Marrtrudko,masz w sumie racje,ze im wczesniej przejdzie te ospe,to lepiej... Sama nie wiem,co byl wolala... :baffled: Najleiej,zeby nic Zuzi nie dolegalo. ;-)
Tylko kurde,jakbym miala Ja tym fioletem smarowac,to podejrzewam,ze sciany,podloga i ja z Zuzia bylybysmy we folecie,bo ten moj Bączek jest taki ruchliwy,ze masakra! :szok: :-D :-p
 
Duzo zdrówka dla Zuzi, oby to nic poważnego nie było!!!!!!!! i zdrowka i wytrwania dla wszystkich ząbkowiczy!!!
Leoś w nocy miał jakby zapachany nosek, charczał i to go trochę budziło, narazie kataru nie ma ale może się pojawić? oby nie, do tego wychodzą 3 zęby tylnie, więc wszystko razem da niezła mieszankę wybuchową! aż się boję!!!!!!!!!
 
reklama
oj te ząbeczki naszych szkrabików:tak:,to w jakim humorze nasze pociechy przechodzą ząbkowanie to temat rzeka...moja Kajulka zbliża sie na finisz ząbkowania...brakuje nam zaledwie 4 ząbków z czego 2 właśnie sie wyrzynają i mała jest strasznie wściekła:wściekła/y: z tego powodu i płaczliwa...po nocach spać nie może spokojnie.pozdrawiamy wszystkie ząbkujące dzieciaczki:-)!!!trzymajcie sie cieplutko
 
Do góry