reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dolegliwosci po porodzie

reklama
Myfa80 pisze:
.....a na klopoty z drogami moczowymi i bakteriami polecam sok z żurawiny juz kiedys pisalam na ten temat....sok mozna pic  spokojnie nawet karmiac malucha  na zdrowko super zabija bakterie niedobre :-)
Potwierdzam, ja po porodzie czułam, że coś z się dzieje z pęcherzem, po tygodniu picia soku żurawinowego zrobiłam posiewi nic nie wykryto.
 
Dzięki Babeczki, zaraz dam znać męzowi żeby skoczył po pracy do sklepiku po sok żurawinowy. Może pomoże.
 
Remeny - ja przepędziłam infekcje właśnie - miałam wrażenie, ze zamiast cewki mam powróz, który boli.Tantum rosa pomogło chociaż wspomaganie farmakologiczne musiało być niesety :( moje kłopoty zaczęły sie w trakcie ciazy.Mam nadzieje, że sie nie przeciągnie w nieskończoność bo nei wyrobie.A żurawina jak najbardziej.
 
bylam wczoraj u gin i jest cacy tylko mala nadzerka,ale moze sie wchlonac podczas karmienia,fajniutko no i tak jak przypuszczalam mialam wrosniety szew- fioletowa niteczka no i ten przystojny pan gin mi ulzyl,usunal to,hurra,jak teraz fajnie sie czuje,a slyszallyscie o zastrzykach dzialajacych 12 tygodni (cena 40 zl)na zapobieganie ciazy,mozna to stosowac podczas karmienia
 
O Kacha a one to pewne są? No i na pewno bezpieczne dla dzidzi? Bo do krwi to chyba przenikają. Ja idę dzisiaj do gina to może cosik poradzi. ::) Bo już spragniona jestem :p
 
ja dzisiaj tez d gina czuje sie jakbym pierwszy raz szla bryyyyyyyyy kurcze ja to chyba zaczne myslec o antykoncepcji jak gin powie mi ze juz ok ze mna...
 
Hm..... tak się zastanawiam dziewczyny kiedy mozna kochać się po porodzie ?? POdobno 6 tygodni ale czy tak jest naprawde??
 
ja ide do gina w pon (5 tyg po porodzie) i mam nadzieje, ze będe mogła już bo zwariuje ;) chce spr czy wszytko w porzo i ta cholerna FIOLETOWĄ nitke usunąc (kacha 107 bolało? bo mój najwyraxniej też wrósł............ wrrrrrrrrrrr
 
reklama
szczesciara mi tez powiedzial lekarz , ze po 6 tygodniach

a ja mysle teraz o spirali ale sie boje miala ktoras z was juz spirale?
 
Do góry