reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dolegliwosci po porodzie

No widzisz Antares a mój zastrzyki polecał i cerazette też, ale mówil, ze z tabletek bardziej może do pokarmu przenikać (podbno na 200 polknietych przez mamę dzidzia zjada 1 )
 
reklama
Ja nie wiem ale nie mam zaufania do tabletek których skuteczność tak naprawde zalezy od karmienia.Wole poczekac aż sie wyklaruje i od razu wskocze na Cilest.No ale najpierw... musze ... zacząć ;)

o zastrzykach mówił, że nie poloeca ich dlatego, że pacjentki mu dały wyraźnie odczuc, ze nie jest to dobra sprawa.Ale szczegółow nie znam.
 
ja dziś łyknęłam cerazette po 7 dniach zacznie działać w 100% ginka mówiła ze można brac podczas karmienia przeczytałam ulotke itp
a jeśli chodzi o leki podczas laktacji to moja ginka jest bardzo ostrożna wiec jakos jej ufam!
 
Ja nie wiem ale mój gin mówił, że wszytsko gra dopóki karmi sie na żądanie, czyli ok co 3 h itd.I wtedy jest ok ale jeżeli przerwa w karmieniu wynosi np 8 h (czyli powrot do robo np) to już wtedy należałoby przeskoczyć na dwuskładnikową (= praktycznie zakonczenie karmienia).Jakoś nei wydają mi sie komfortowe te tabletki.Jakos niepewne mi sie wydają.No ale nic.To jest moje zdanie.

 
antares słyszałam też że cycanko musi się odbywać w nocy, żeby było skutecznie... hmmm u mnie czasem jest 6 h przerwy bo odciągam pokarm i jadę na zajęcia... cholera i co tu robić?

Karolla a ile kosztuje opakowanie cerazette?
 
reklama
KObitki po poorodzie naturalnym mam do was pytanko . Ja jestem pprawie 1.5 miesiąca po porodzie przestałam już krwawić ale od wczoraj boli mnie brzuch ale to tak że nie da się wytrzymać iprzypomina to skórcze raz są raz nie ma???? co to do cholery jest czyżby się macica kurczyła ale d opiero teraz??
 
Do góry