reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości w ciąży

Dołączył(a)
3 Grudzień 2018
Postów
3
Witam Was, odświeżam nowy wątek
Jestem w 7 tygodniu ciąży. W 5 tygodniu miałam w ustach metaliczny posmak w ustach, nastomiast teraz mam bardzo duży niesmak, coś jak kwaśny posmak połączony z uczuciem jakie towarzyszy po przewleklym bólu gardla. Dodam że pojawił się biały nalot na jezyki. Czy też tak miałyście ? Co to moze oznaczac i ile może trwać ? Czy można sobie jakoś pomóc? Już na gumy miętowe nie mogę patrzeć. Dodam że mam mdłości ale znikome
Nie wiem czy to niestrawności. Nie jem na pewno tak jak przed ciążą, ponieważ mało co mi smakuje.
Próbuje zwalczyc ten nalot szczoteczka do zebow i woda, ale wiadomo że do końca nie umyje języka, a poza tym po jakimś czasie znowu się pojawią ten okropny nalot.
 
reklama
Nie wiem, czy nie warto jednak zasięgnąć porady rodzinnego.Ten nalot może być jakimś nadkażeniem, a z drugiej strony może być jedynie efektem np. odwodnienia czy nadmiernego stosowania płynów do płukania :)
 
Wiesz, jeśli Cię to niepokoi, to idź do lekarza. Trudno diagnozować na odległość :) może to być po prostu efekt ciąży, a właściwie zmian zachodzących w organizmie, albo np. jakiegoś innego procesu:) nie wiem, czy szorowanie języka jest aż tak dobrym pomysłem.
 
Też jestem zdania, że najlepiej wybrać się do lekarza. Po tym, jak wygląda język można zdiagnozować wiele dolegliwości.
 
Do góry