reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dolegliwości

reklama
Ale się dziś wystraszyłam ::) Miałam koło południa taki zaróżowiony leciuśko śluz... Zadzwoniłam do mojej gin i kazała brac nospe 3 x1 duphaston i lezec i dopiero jak się krwawienie zacznie zadzwonic... Na szczęście krwawienia nie ma a śluz już nie jest różowy... Ale się zestresowałam ::) W pierwszej ciąży miałam krwiaka i krwawiłam tylko że mocno od 5 aż do 12 tygodnia! Mam nadzieje że tym razem będzie ok i nic takiego nie będzie...
 
Ines skarbie, dbaj o siebie i dużo odpoczywaj. Nie wiem co Ci jeszcze napisac, bo jeśłi chodzi o zalecenia to jest Twoja pani gin. Trzymam kciuki. Będzie dobrze, tylko musisz w to wierzyć.
 
A ja dzisiaj obudzilam sie bez mdlosci i bez mdlosci pozostalo po sniadanku jupi, ale sie ciesze, moze da mi dzisiaj spokoj?!?
 
A u mnie samopoczycie w porządku, nic sie nie dzieje , nawet brzusio odpuścił
Tylko że własnie się dowiedziałam że zwolniono u nas prezesa i nie wiem jak będzie ??
Czy przyjdzie ktos zupełnie nowy ?? który nie zna nikogo, czy może będzie nas tępił, a mnie nie da żyć ???
Martwie sie bardzo , bo jeszcze nie poinformowałam w pracy że jestem w odmiennym stanie....
Co Wy zrobiłybyście??
Powiedzieć nowemu czy sie czaić??
 
Hhhmmm ja bym na Twoim miejscu jeszcze poczekała ze 2 - 3 tygodnie. Zobaczysz jaka będzie atmosfera w firmie. Nie wychylaj się tak od razu, ale nie zwlekaj tez za długo. Takie jest moje zdanie.
Ja powiem szefowi za 1,5 tygodnia, po mojej drugiej wizycie u gina i USG.
 
Wlasnie odstresuj sie i dzieciatko...

A u mnie cud. Zadzwonila recepcjonistka z przychodni i moge jutro przyjsc, jeju jak sie ciesze, bede ogladac moje dzidzi jutro ok 11.30 HURA!!!! ;D ;D ;D
 
reklama
Do góry