reklama

Dolina Rospudy

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez Agnexx, 21 Lipiec 2006.

1. Agnexx

Agnexx Gość

2. marul

marul Gość

na stronie Gazety Wyborczej mozna się podpisać pod protestem w tej sprawie. ja to zrobiłem i warto, żeby jak najwięcej ludzi to zrobiło.

Dlaczego w tym temacie nie ma wpisów, czy dlatego, że wymga to wiekszego wysiłku niż dopisywanie wyrazów zaczynajacych się na jakąś literę?
    Ci któryz narzekaja na mały ruch lub nudę może powinni sie postarać i zaproponować jakis temat do dyskusji

3. reklama
  4. Megi80

Megi80 Mama Krzysia i Oleńki

Czekamy aż mądrzy ludzie coś nam raczą wymyślić, bo my jesteśmy do tego niezdolni!

5. Nikos

Nikos Mama Kuby i Leny

:laugh: :laugh: :laugh: ;)

6. elfiko

elfiko lipcowe mamy ´05

przepraszam marul ale dlaczego po ciężkim dniu spędzonym z ząbkujacym dzieckiem Ty kazesz nam wysilac sie pisząc jakies mądre rzeczy a nie pozwalasz nam poprostu tutaj odpocząc grając sobie w "głupie" wyrazy na literke "a" ?
    Ja np. wole taka forme wypoczynku a żyjemy chyba w wolnym kraju prawda?

7. Megi80

Megi80 Mama Krzysia i Oleńki

Czuję, że niedługo tylko wybrani będą mieli wstęp na BB.

8. Nikos

Nikos Mama Kuby i Leny

Nasze dni są policzone
    wrr

9. głuszek

głuszek www.ratujmaluchy.pl

temu Panu już podziekujemy

10. reklama
  11. gaga

gaga uzależniona

wiecie co to zaczyna być nieprzyjemne,
    kim ty człowieku jesteś ??? po co się wtrącasz w coś co cię nie dotyczy ??? daj nam spokój i wyluzuj

czy ten wpis to według ciebie był straaaaaaaaaaaszny wysiłek i wpis godny przeczytania ??? bo ja uważam że NIE

12. Mamuska

Mamuska mama Maciaska i Meduzki!

a wracając do temtu wątku... Agnexx podpisałam się pod tym, bo szkoda tak pięknych "okoliczności przyrody" tym bardziej, że jacyś specjaliści mówią, że można tą drogę przeprowadzić obok

Poleć forum