reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolnoślązaczki z Głogowa i nietylko :)

reklama
Witam wszystkie obecne i przyszłe mamy :-)
Mam 7-miesięczną córeczke i chętnie poznam inne mamy z Głogowa :)
Pozdrawiam i życze miłego dznia.:-)
 
Witam.Jestem z Żuchlowa k/Głogowa,z drugiej strony Odry niż Polkowice.2kwietnia urodziłam trzecią pociechę.Emilka ważyła 2820g i mierzyła 52cm,teraz już ma blisko 5kg:-).Tylko,że jest mocno asymetryczna i musi być rehabilitowana.
 
Podnosze temat!
Może jest jakaś głogowianka, która dopiero spodziewa się dzidziolka??
 
Ostatnia edycja:
UWAGA, UWAGA!!
Od wtorku rusza na bb konkurs, na który należy przesłać świąteczne zdjęcie. Może być zdjęcie dziecięcia, może być rodziny - grunt aby świątecznie. Nagrodą jest zamieszczenie zdjęcia w interaktywnej kartce, która można rozsyłać do krewnych i znajomych:biggrin2: Dodatkowo jest do wygrania 5 zestawów kosmetyków J&J.
 
reklama
Witam:)

Na Babyboom byłam zalogowana parę lat temu, teraz startuję od nowa:-).
Mam na imię Ania, lat 33. Dwójka szkrabów (6 i 3 latka), mąż, zwierząt narazie brak-wcześniej była tchórzofretka :-). Mieszkam w Polkowicach, jestem rodowitą lubinianką a do Głogowa często przyjeżdżam do mojej mamy. Tak więc jeżeli pozwolicie z przyjemnością przyłączę się do Waszego wątku. Pozdrawiam serdecznie.
 
Do góry