reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolnoślązaczki z Głogowa i nietylko :)

reklama
Pogoda rzeczywiście piękna :-) Moze dlatego głogowianki sie nie odzywają ;-) Już sie nie mogę doczekać porodu no i spacerków z córeczką ;-) Pozdrawiam wszystkich.Odzywajcie sie...
 
Witajcie,
Izus85 pewnie wyprawka już skompletowana i niedługo wielkie odliczanie do narodzin dzidzi.Mój "przesiedział" termin o dwa tygodnie i też z niecierpliwością czekałam.
Dominisia jakieś katarzysko dopadło,bo pogoda ostatnio zdradliwa-na słoneczku w miarę ciepło a w cieniu chłód,a wogóle to się cosik psuje.
A reszta Głogowianek co porabia:confused:
 
Inne głogowianki chyba są bardzo zajęte bo nikt tu nie zagląda :confused: oprocz nas ;-) Ja już mam wszystko przygotowane,tylko Nikoli brakuje:-D Mąż reaguje na każde moje jęknięcie i pyta czy to juz:eek: chociaż mam jeszcze pare tygodni.Wszystkim udziela sie zdenerwowanie:szok: no ale już niedługo...Pogoda nam sie coś popsuła ale trzeba ją przetrwać...wkońcu niedługo LATO;-) Pozdrawiam
 
Izus85 to już nawet imię macie.I nawet bardzo ładne imię :tak: Mi się też marzy córeczka do kompletu :-)
Oj,pamiętam ta nerwówkę na koniec ciąży.Ale to takie pozytywne,bo chce się już jak najszybciej mieć maluszka przy sobie.Później człowiek narzeka,bo nie wyspany itd,ale tak szybko czas mija,że tylko korzystać i podziwiać jak maluch zyskuje nowe umiejętności :-)
Domiś się coraz bardziej rozgaduje i testuje nas,na co mu możemy pozolić.
A tak przy okazji to nie wiesz może gdzie najlepiej u nas podciąć włoski takim maluszkom?Wiesz,taki fryzjer/fryzjerka z podejściem do dzieci :confused: Ja chodziłam koło nas,ale babka zwinęła interes :confused: :confused:
 
evelinka niewiem gdzie fryzjerki mają podejście do dzieciaczków:no: Zazwyczaj wszędzie można podciąć włoski dzieciom ale fryzjerki bardziej się stresują niż dzieci:-D
Twój synek pewnie pokazuje "czasami" na co go stać;-) ale jak to sama napisałaś czas szybko leci i niezdążysz sie obejrzeć jak mały już wcale nie bedzie taki mały ;-)Z dziećmi to raz z górki raz pod górkę:baffled: Zobaczymy za jakiś czas co ja będe miała za szkraba,najwyżej założe nowy temat NIEZNOŚNE DZIECIACZKI ;-) hehe ale jestem dobrej myśli...bo jak mogłoby być inaczej no nie ??Pozdrawiam
 
Pokazuje rogi czasami,pokazuje,ale ja nabywam z każdym dniem coraz więcej cierpliwości i odkrywam nowe sposoby na podejście go.Parę miesięcy temu jak zaczął rozrabianie to już myślałam,że będzie coraz gorzej,ale konsekwencja i opanowanie potrafią zdziałać cuda :-)
Ale wieje dzisiaj,dobrze,że zdążyłam wyskoczyć na spacerek rano.A Ty mieszkasz koło którego "Piotra i Pawła" :confused: Chociaż który by nie był,to i tak nie moje rejony.Rzadko tam wybywam.
 
Ja mieszkam koło Piotra i Pawła na koperniku:-) i też rzadko wybieram sie gdzieś dalej ;-)
Pogoda dziś nieciekawa przez ten wiatr:confused: Ostatnio nie wychylam nosa na dwór bo cieżko mi chodzić i wogóle wszystko mnie juz boli :sick: Jednak jak zrobi się cieplej napewno mąż wyciągnie mnie na mały spacerek;-)
Co do cierpliwości to ja już w ciąży zauważyłam że stałam sie bardziej cieprliwa(zwłaszcza do męża)-moja mama jest w szoku:szok: hehe Ale pewnie do dziecka potrzeba cierpliwości o wiele wiecej.
Pozdrowionka dla ciebie i twojego urwisa:-)
 
Czy tak mało Głogowianek zagląda na to forum :confused: Szkoda,może by mi któraś poradziła dobrego stomatologa dziecięcego :confused: Chciałam małemu pierwszy przegląd zrobić :-)
Izus i będziesz rodzić jednak w naszym szpitalu :confused: A gdzie kompletowałaś wyprawkę jeśli można wiedzieć:confused: W naszych sklepach czy internetowych :confused: Chyba najtaniej jest w "Jacku i Agatce" jeśli chodzi o sprawdzone artykuły...
 
reklama
evelinka będę rodzić z Głogowie (chociaz ostatnio zastanawiałam sie nad Lubinem ale mi jakoś przeszło) Niewiem czy to dobry wybór ale dopóki sama sie nie przekonam to sie nie dowiem ;-) Wyprawkę kompletowałam z różnych sklepów,trochę Jacek i Agatka troche sklepy internetowe(np.pościel) a i troche u Kowala.Kupowanie zaczęłam już w 5 miesiącu (żeby pozniej nie zbankrutować);-) a i wiekszość rzeczy dostałam w spadku po dzieciach znajomych:-) Przynajmniej ominęło mnie kupowanie łóżeczka,wózka,nosidełka czyli tych najdroższych rzeczy a to dlatego że moja teściowa urodziła w zeszłym roku córcie(moja córka bedzie miala o rok młodszą ciocię):-D Udało sie!!:tak:
 
Do góry