reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolnoślązaczki z Głogowa i nietylko :)

Przynajmniej ominęło mnie kupowanie łóżeczka,wózka,nosidełka czyli tych najdroższych rzeczy a to dlatego że moja teściowa urodziła w zeszłym roku córcie(moja córka bedzie miala o rok młodszą ciocię):-D Udało sie!!:tak:

Wow!Gratulacje dla Teściowej.To rzeczywiście się trafiło.Będzie się miała mała z kim bawić,a i Tobie lepiej,bo podrzucisz i teściowa odświeżone doświadczenie to się dobrze małą zajmie.Aż zazdroszczę.U mnie w rodzinie nie ma takich maluchów i na imprezach Domiś odosobniony taki wśród starszaków.Na osiedlu też mało co w tym wieku,także z koleżeństwem ciężko.
A naszego szpitala się nie bój,nie jest aż tak źle jak niektórzy twierdzą.A co by nie było to i tak Ci przestanie przeszkadzać z chwilą,gdy przytulisz maleństwo :tak:
 
reklama
Hej
Pozdrawiam Glogow :-D:-D:-D
Jestem urodzona Glogowianka i moj maz tez ;-)
Niestety mieszkalam tam tylko jakis krotki czas,bedac niemowlem a moj maz tylko tam urodzony bo jako jedyny oddzial zakazny byl wtedy w Glogowie :tak:

Ale ja bardzo czesto bywam w Glogowie bo mam tam babcie i ciocie ukochana :-):-)
 
evelinka będę rodzić z Głogowie (chociaz ostatnio zastanawiałam sie nad Lubinem ale mi jakoś przeszło) Niewiem czy to dobry wybór ale dopóki sama sie nie przekonam to sie nie dowiem ;-)

Oj a co Ciebie ciagnie do Lubina?
O zgrozo chyba nie na Bema?
Nie rodzilam tam,ale jestem mieszkanka Lubina i wiem co sie dzieje na Bema.Lepiej w Glogowie rodzic :tak:
Feminy tez nie polecam,mam chrzesniaka urodzonego tam.Jego matka przezyla tam traume :wściekła/y:
Ale pewnie za Femine to po lbie dostane bo czesc kobiet broni jej jak ognia :dry::dry:
 
anineczka WITAJ!!!! Cieszę się że ktoś tu jeszcze zagląda;-) Zastanawiałam się nad szpitalem bo oczywiście nasłuchałam się przeróżnych historii na temat naszego szpitala,feminy i szpitala na Bema.I jednak urodzę w Głogowie nie ma co wymyślać...przeciez tyle kobiet rodzi u nas i jakos nie narzekają a ja przynajmniej mam poczucie bezpieczeństwa że mam wszystkich na miejscu i pod ręką:-)
evelinka teściowej też sie poszczęściło-to jej szóste dziecko!!!A ona ma przecież już 50 lat:eek: Dzięki Bogu wszystko bylo i jest wporządku...jednak mimo wszystko SZOK (zwłaszcza dla rodzeństwa gdzie najwyższa różnica wieku to 29 lat):szok:
 
Anineczka dzięki za pozdrowienia i fajnie,że zajrzałaś,bo nas tu malusieńko.A mieszkasz gdzie,bo pisałaś,że w Lubinie a pod nickiem masz co innego :confused: :-) Poza tym mamy maluchy w podobnym wieku,także może kiedyś się zgadamy do Okparku jak przyjedziecie do babci ;-) Bo na córcię Izus trzeba będzie zaczekać :tak:
Z tą teściową to rzeczywiście szok.Sorki,że zapytam,ale oni się starali o dziecko czy tak wyszło szczęśliwie :confused:
 
Aaaa Anineczka dopiero dojrzałam,że w ciąży jesteś.Gapa ze mnie.Gratuluję i podziwiam.Też już bym chciała rodzeństwo dla Domiśka,ale jeszcze nie wiem,czy nie będę się starać o pracę.
 
evelinka raczej nie starali sie o dzidziusia:zawstydzona/y: Zreszta jak teściowa poszła do lekarza bo okres jej się zatrzymał to lekarka zbadała ją i powiedziała że po prostu przekwita i dlatego nie ma okresu:szok: Hehe i teraz ma juz roczna "menopauze" w domku;-)
 
No,ja tak a propo słyszałam w tv o takim przypadku,że kobiecie tak powiedzieli,a przybieranie w brzuszku przypisali kamieniom i jak poszła na operację na nie,to urodziła :szok: :-)
 
A u Ciebie jak,Izus,skurcze przepowiadające już są czy jeszcze czekasz na pierwsze objawy :confused: Ale super,tak szybko zleciało i niedługo napiszesz,że masz malutką przy sobie ;-)
 
reklama
evelinka skurcze już czuję i oczywiście zastanawiam się czy to już ;-)Faktycznie czas szybko zleciał jeszcze niedawno cieszyłam się że zaczęłam czuć ruchy malutkiej a już niedługo będe miała ją przy sobie:tak:
Mam tylko nadzieję że poród szybko będzie postępował...:confused:
 
Do góry