reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolnoślązaczki z Głogowa i nietylko :)

Izus jak sobie radzisz w te temperatury z brzuszkiem :confused: Pewnie nie lekko...
Z moim szkrabem wygodniej,bo nie ma tyle ubierania,tylko cyk cyk i jesteśmy na dworku.
A tak swoją drogą to nie chciałaś wpaść na wątki majówek 20007 :confused: Miałabyś z kim powymieniać się doświadczeniami.No,chyba,że masz inne zajęcia i koleżanki z małymi dziećmi,to nie namawiam tylko podpowiadam ;-)
Mi było i jest nadal o wiele lżej poklikać na forum,gdzie inne mamy przechodzą podobne sytuacje :-)
 
reklama
evelinka te upały mnie dobijają:baffled: Najgorsze są noce ,nie dość że nie mogę sobie pozycji znalezć to jeszcze tak duszno:-(
Ohhh kiedy urodzę wkoncu;-) Na codzień siedzę na forum na maluchy.pl
Poza tym się nudzę,bo chodzić mi nie zabardzo wolno:confused: Mam nadzieje że niedługo pochwalę sie moją córeczką:-D
Może kiedy ja odchowam troche córkę to ty będziesz znów w ciąży...role sie zamienią:-p
 
Siedzę na forum tic tak.pl -najwięcej.Choc na maluchach też czasem bywam,łapie się wszystkiego z nudów...:-)
 
Może kiedy ja odchowam troche córkę to ty będziesz znów w ciąży...role sie zamienią:-p
A może jak Ty odchowasz trochę córkę to obie będziemy w ciąży :confused: Będzie sprawiedliwie :-p:laugh2:
No ja myślę,że się pochwalisz malutką i znajdziesz czas,żeby dać znać jak poród(a na pewno szybko i zgrabnie ;-) )
 
A może jak Ty odchowasz trochę córkę to obie będziemy w ciąży :confused: )
Jak ja urodzę malutką to poczekam sobie parę lat z następnym dzieckiem:tak:a
przynajmniej tak myśle teraz...zobaczymy czy to nie urodzi się jakaś rozrabiara to może na jednym dziecku skończę;-)choc chciałabym mieć dwójkę:rofl2:na moje nieszczęście dziś znów zapowiada sie upalny dzionek:confused:
AAAA Wszystkiego najlepszego z okazji dnia mamy:happy2:
 
Izus widzę po zmianie suwaczka,że jeszcze czekasz na wielki dzień :confused::-)
Mam nadzieję,że się trochę u nas wypogodzi,żeby z Dominkiem na dworku pobrykać...
A za te życzenia serdecznie dziękuję ;-)
 
reklama
No no no widzę, że wątek mozolnie , ale się rozwija :-) Strasznie dawno tu nie zaglądałam :sorry2: Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego dnia ;-)
 
Do góry