reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dom czy mieszkanie?

Dołączył(a)
5 Sierpień 2017
Postów
2
Witam

udało odłożyć mi się trochę pieniędzy i chciałbym zakupić dom lub mieszkanie. Niestety nie wiem na co się zdecydować. Myślałam nad tą ofertą arbetdeweloper.pl/domy/radwanice/ jak sądzicie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
To zależy.
Jak Gabi była mała to przeklinałam fakt, ze mam dom. Czegoś z dołu zapomnisz i latasz po schodach jak opętana. W te i wewte. Marzyło mi się wtedy mieszkanie. Wszystko na jednym poziomie. Normalnie luksus. Plus wiecznie patrzysz czy bramki zamknięte i czy dziecko ci nie włazi na schody.
Ale teraz jak Gabi już sama chodzi to doceniam fakt, ze mam kawałek ogrodu i ona sobie może sama wyjść i być bezpieczna.
Dla mnie dom jest lepszym rozwiązaniem.
Człowiek ma ciszę i spokój. Robi się co chce i jak chce. Cicho albo głośno jak kto lubi. Sąsiedzi w życie nos nie wtykaja, każdy żyje po swojemu. W budynkach wielorodzinnych wiadomo jak jest, jak jednemu podpasujesz to drugiemu nie.
 
Ja wybieram mieszkanie z powodu właśnie lenistwa[emoji6] całe dzieciństwo mieszkałam w domu i niestety trzeba koło niego obrabiać ( chyba ze ktos to lubi), a w mieszkaniu święty spokój. A i w domu na sąsiada beznadziejnego tez można trafić niestety [emoji849]
Także do rozważenia co dla Ciebie jest ważne i czy lubicie prace ogrodowe, odśnieżanie i tym podobne.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
reklama
Nikt na takie pytanie nie doradzi bo to zależy od własnych odczuć potrzeb. Ja wiem ze wiele ludzi ceni mieszkanie w domu ponad wszystko a ja lubię blok. Mam świetnych sąsiadów mieszkam w ścisłym centrum i wszędzie mam blisko. Moje dzieci mają masę rówieśników dookoła do przedszkola dwa kroki. No i w dużym mieście sporo się dzieje. Mam też działkę na obrzezach miasta ale już jakiś czas temu zdecydowała się ze nie chce budować domu. To nie dla mnie
 
Do góry