reklama

domek dla dzieci

Temat na forum 'W co się bawić?' rozpoczęty przez BaśkaKaśka, 11 Kwiecień 2012.

1. BaśkaKaśka

BaśkaKaśka Aktywna w BB

chcę kupic domek taki drewniany do ogrodu, macie jakies doswiadczenie w tym temacie? wiecie co warto wybrac?

2. EEnil

EEnil Gość

Hej, ja mam doświadczenie:)
    Otóż nasza córka rok temu biegała wszędzie u znajomych i bawiła się w domku, w przedszkolu zawsze w domku i w środku i na zewnątrz.
    Postanowiliśmy więc na dzień dziecka kupić domek. Zainwestowaliśmy w Litlle Tikes, aby był porządny i ładny:)
    Dziecko weszło do niego raz, tak raz.
    Domek po lecie został złożony i spróbujemy podejść raz jeszcze w tym roku :))))
    To samo było z trampoliną:) mała chciała koniecznie, wszędzie się bawiła a jak kupiliśmy to porażka. No chyba że ktoś u niej jest to wtedy chętnie się bawi a tak to nie:(

3. reklama
  4. BaśkaKaśka

BaśkaKaśka Aktywna w BB

haha czyli cudze najlepsze;-)

5. marusiaczek

marusiaczek Fanka BB :)

przeglądam ulotkę Toys R us i widz, że prastikowe ogrodowe domki są za 349zł i wydaje mi się, że taki domek jest lepszy niż drewniany. Zacznie padać deszcz to domek zaniesiesz do garazu, a drewniany bedzie mókł, pozniej jak wyjdzie sloneczko wystawisz plastikowy domek, a drewniany będzie mokry i nieprzyjemny. Zastanow się.

6. Eminem

Eminem Fanka BB :)

sporo kasy jak na jeden wydatek, no ale to nie lalka w końcu

7. marusiaczek

najlepiej to jak dziecko ma urodziny i wtedy kilka osob sie sklada na jeden prezent.

8. Eminem

a właśnie, mas zrację, zrzutkę zrobić i lepiej jeden konkretny super prezent niż kilka nieprzydatnych

9. yenefer

yenefer Fanka BB :)

wg mnie jest zupełnie inaczej:-)

Domek plastikowy to nie jest mała zabaweczka i idę o zakład że nikt nie będzie w czasie deszczu składał go i zabierał do garażu. Zmoknie tak samo jak drewniany. Do tego plastik blaknie na słońcu, folia którą jest pokryty matowieje i łuszczy się. Po 2-3 latach jest już w kiepskim stanie. Minusem jest też to że musisz mieć miejsce na schowanie go na zimę. Plusy - ciekawe wzornictwo i kolory.

Domek drewniany jeżeli zaimpregnujesz drewnochronem nie ma prawa ulec większemu zniszczeniu nawet w zimie. Co jakiś czas trzeba pamiętać o odnawianiu impregnacji. Taki domek wcale aż tak nie moknie. Jest trwalszą inwestycją na lata.

10. reklama
  11. Eminem

no tak, ale jak na jednorazowy wydatek patrzeć, to drewniane domki są dużo droższe, plus ich utrzymanie...ja taki plastikowy domek tak czy siak bym chowała do garazu, bo może nie jest mały, ale lekki;)

12. marusiaczek

musze się z Toba zgodzic yenefer. Ale i tak uwazam ze plastikowy domek jest lepszy, przeciez dziecko po 3 latach wyrsnie z zabawy w nim. i mozna wtedy taki domek oddac kolezance np.

Poleć forum