reklama

domek marzeń

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez monikka73, 29 Wrzesień 2013.

1. monikka73

monikka73 Zaciekawiona BB

cześć dziewczyny,
    chciałabym was zaprosić do zabawy, żebyście przeszukały internet i pokazały nam jaki jest wasz domek marzeń
    ja zaczynam:

arkadia-256-a0-p.jpg
    kaprys-740-a0-p.jpg
    źródło: Gotowe projekty domów małych rezydencji

kurcze bardzo małe mi wyszły ale chyba da się je nacisnąć i powiekszyć ;) co wy na to? :)

Załączniki:

2. kasia-matiy

kasia-matiy Fanka BB :)

ja ogólnie wielkich wymagań nie mam, ale w marzeniach nie ma się co ograniczać ;-) więc mój domek marzeń powinien być w górach lub nad morzem, najlepiej w japońskim stylu lub taki z bali jak na fotkach poniżej, z japońskim ogrodem, sprzątaczką i ogrodnikiem ;-)

4cfcd1003c87e.jpg 0918_efc35764578a30c7.jpg Rezydencja-Fawcett-8,cfbgc,fba,dea.jpg taki-domek-w-gorach-marzenie.jpg Zen1,bhgfg,dfa,a.jpg

3. reklama
  4. Kwiatuszekk23

Kwiatuszekk23 Fanka BB :)

Monika dzieki za temat:tak: jestesmy właśnie na etapie wybierania projektu domu i ostatnie zdjęcie ktore dodałaś BAJKA:-D muszę M pokazać jak wróci w sobotę :-D

5. karinq

karinq Początkująca w BB

Takie domki są bardzo ładne, zwłaszcza, jak znajdują się w pięknej okolicy, właśnie w górach, nad morzem, pod lasem :)

6. Gella

Gella Początkująca w BB

Ja tam mogę mieszkać nawet w bloku, ale marzy mi się taki salon jak tutaj na ostatnim zdjęciu :)

7. monikka73

monikka73 Zaciekawiona BB

8. anieeesia

anieeesia Zaciekawiona BB

jak ja bym chciała,żeby było mnie stać na takie cudo :/

9. luna89

luna89 Fanka BB :)

Kiedy tak przeglądam ogłoszenia domy, dochodzę do wniosku, że sam wygląd danej nieruchomości aż tak mnie nie obchodzi. Większą uwage zwracam jednak na jej otoczenie. Chciałabym bowiem, żeby okna mojego domu wychodziły na jakiś piękny górski krajobraz. Wolałabym też nie być otoczona sąsiadami z każdej strony, ale mieć trochę przestrzeni.

10. reklama
  11. kusmir

kusmir Fanka BB :)

Ja myślę że taki przy plaży byłby piękny :)

12. złośka

złośka Gość

Oj..ja takiego chyba nie znajdę. Raczej musiałabym go stworzyć sama. Ale generalnie powinien mieć pomieszczenie z mnóstwem książek na półkach, wygodnymi i przytulnymi rozkładanymi fotelami oraz obowiązkowo szafkę z czajnikiem a w środku szafki mnóóóstwo zapasów słodyczy i gorącej czekolady.
    Chociaż powiem Wam, że tak szczerze wystrój to wystrój a mój wymarzony dom to taki w którym będzie obok mnie mój facet i wymarzona gromadka dzieci. Czyli śmiech, gwar, miłość i rodzinne ciepło.

Poleć forum