reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dominik - mały wojownik

Witajcie ..:) Nie wiem czy jeszcze nas pamiętacie bo nie było mnie tutaj bardzooo długo. Chciałam przede wszystkim życzyć Wam kochane dziewczyny zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia, dużo radości, pogody ducha i jak najlepszego Nowego Roku.

Dominik ma obecnie 13 miesięcy korygowanych, chodzi, zaczyna pomału już nawet uciekać mamie na nóżkach :) bardzo bym chciała w końcu usłyszeć słowo "mama", ale Dominis z uporem powtarza "baba", fakt w babci jest zakochany :) Ogólnie to bardzo radosny, ciekawy wszystkiego chłopczyk :) z ogromnym apetytem na życie i nie tylko :D ( ważymy 11,5 kg w porownaniu do początkowych 720 gr całkiem sporo ;))
Dołączam aktualne zdjęcie małego wielkiego człowieka :). Chciałabym tylko napisać, że zawsze trzeba wierzyć, chociażby nie wiem co, nigdy nie można tracić wiary, nadzieji, że będzie dobrze. Pomimo, że nie wiem co nas czeka dalej, staram się patrzeć w przyszłość z optymizmem.

Chciałam również każdej z Was podziękować za wsparcie za każde słowo. Z perspektywy czasu naprawdę to doceniam..trzymajcie się drogie ciocie. Całujemy mocno.
Wesołych, radosnych pełnych zdrowia i miłości Świat dla Ciebie, Dominika i całej twojej rodzinki 🌲
 
reklama
Witajcie ..:) Nie wiem czy jeszcze nas pamiętacie bo nie było mnie tutaj bardzooo długo. Chciałam przede wszystkim życzyć Wam kochane dziewczyny zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia, dużo radości, pogody ducha i jak najlepszego Nowego Roku.

Dominik ma obecnie 13 miesięcy korygowanych, chodzi, zaczyna pomału już nawet uciekać mamie na nóżkach :) bardzo bym chciała w końcu usłyszeć słowo "mama", ale Dominis z uporem powtarza "baba", fakt w babci jest zakochany :) Ogólnie to bardzo radosny, ciekawy wszystkiego chłopczyk :) z ogromnym apetytem na życie i nie tylko :D ( ważymy 11,5 kg w porownaniu do początkowych 720 gr całkiem sporo ;))
Dołączam aktualne zdjęcie małego wielkiego człowieka :). Chciałabym tylko napisać, że zawsze trzeba wierzyć, chociażby nie wiem co, nigdy nie można tracić wiary, nadzieji, że będzie dobrze. Pomimo, że nie wiem co nas czeka dalej, staram się patrzeć w przyszłość z optymizmem.

Chciałam również każdej z Was podziękować za wsparcie za każde słowo. Z perspektywy czasu naprawdę to doceniam..trzymajcie się drogie ciocie. Całujemy mocno.
Dominiku - jesteś boski [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Cudownie, że się odezwałaś [emoji7]
Mamusiu - dobra robota [emoji106] to był bardzo trudny czas dla Was, dodatkowo w specyficznych warunkach.
Ale zobacz jaka wspaniała nagroda - cudowny uśmiech Twojego synka [emoji3590]
Życzę Wam wszystkiego co najlepsze [emoji7]
 
A taki okruszek z niego był! [emoji7] Cudny chłopak! Cieszę się niezmiernie, że u was dobrze [emoji3590] oby tak dalej, nie tylko w święta, w Nowy Rok ale już do końca życia samych dobrych dni dla Was [emoji3590]

W ciąży takie wiadomości to jak petarda [emoji85] aż się popłakałam ze wzruszenia [emoji85]
 
Do góry