reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dominik - mały wojownik

reklama
Trzymaj się Wiola. To się udaje i takie dzieciaczki wyrastają z problemów. Na Ujastek urodziła swoje bliźniaczki Dżoasia znajdziesz ją w wyszukiwarce. Waga podobna. Z tego co wiem u nich jedt ok niedawno skończyły roczek. Dobrze że oddycha. Pozdrów go od forumowych ciotek.
Pozdrowie oczywiście dziękuję, poczytam mu te wiadomości od Was :)
 
Jak się czujecie ? Ty i maleństwo?
U maleństwa byłam przed chwilą ale muszę podejść później bo mają dużo pracy. Maly narazie usg w porządku, oddycha, jakoś sobie radzi. Mnie dzisiaj boli dosyć mocno brzuch sporo krwawie ale według ordynatora jestem w świetnym stanie i mogę wyjść.
 
U maleństwa byłam przed chwilą ale muszę podejść później bo mają dużo pracy. Maly narazie usg w porządku, oddycha, jakoś sobie radzi. Mnie dzisiaj boli dosyć mocno brzuch sporo krwawie ale według ordynatora jestem w świetnym stanie i mogę wyjść.
Kurczę a daleko mieszkasz od szpitala?
 
Super! Pisz tutaj o wszystkim, bardzo trzymam za Was kciuki, widać, że twój mały jest dzielny po mamie ;)
Dziękuję :) bardzo w niego wierzę. Synka którego mam w domu, donoszonego urodziłam przez cesarkę z ciężka zamartwica i 1 punktem. Uszedl cudem z życiem wróżono mu porażenie mózgowe i wszelkie komplikacje. Dzisiaj ma prawie 6 lat i jest zdrowym pełnym życia chłopczykiem. Liczę że drugi wojownik też taki będzie. Dziękuję Wam za ogromne wsparcie. Mamy też zamówione na jutro i pojutrze msze za malutkiego. Nie jestem gorliwa wierzącą ale skoro Dominik oznacza "dar od Boga" to zaufam mu i w tym.
 
reklama
Do góry