reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dominik - mały wojownik

Dzisiaj Dominiczek nadrobil wagę wręcz z nadwyżka :) anemia nas opuszcza. Pani doktor mowila, że miał robione kompleksowe badania, nazewnictwem ciężko mi operować tym bardziej że zawsze te telefony odbiera się w stresie, ale wszystko wyszło w normie i nie ma nic niepokojącego... Oby walczył dalej ładnie. Dzisiaj rano była msza w intencji Dominiczka więc liczę na to, że i "góra" nad nim czuwa:)
Rośnie dzielny maluch! Oby więcej takich informacji. Zdrówka Wam ♡
 
reklama
Dzisiaj Dominiczek nadrobil wagę wręcz z nadwyżka :) anemia nas opuszcza. Pani doktor mowila, że miał robione kompleksowe badania, nazewnictwem ciężko mi operować tym bardziej że zawsze te telefony odbiera się w stresie, ale wszystko wyszło w normie i nie ma nic niepokojącego... Oby walczył dalej ładnie. Dzisiaj rano była msza w intencji Dominiczka więc liczę na to, że i "góra" nad nim czuwa:)
Oby tak dalej. On naprawdę super sobie radzi. Bardzo ladnie toleruje spore ilości pokarmu, główka też super. Jak przekroczy 1,5 kg, to już wszystko będzie się szybko zmieniało na dobre.
 
To super [emoji178] będzie wszystko dobrze mały walczy i się nie poddaje. Jestem pełna podziwu dla Ciebie. Jesteś najlepsza mamą. Trzymam kciuki za bohatera [emoji177][emoji8]
Dzisiaj Dominiczek nadrobil wagę wręcz z nadwyżka :) anemia nas opuszcza. Pani doktor mowila, że miał robione kompleksowe badania, nazewnictwem ciężko mi operować tym bardziej że zawsze te telefony odbiera się w stresie, ale wszystko wyszło w normie i nie ma nic niepokojącego... Oby walczył dalej ładnie. Dzisiaj rano była msza w intencji Dominiczka więc liczę na to, że i "góra" nad nim czuwa:)
 
Hej. U nas bez większych zmian, no tylko ta anemia znowu się pojawia ale Pani doktor mówi, że jest to nagminne u wczesniakow i niestety przez kilka tygodni będzie się to jeszcze powtarzało. Poza tym przybiera na wadze, Panie pielęgniarki go chwalą :).
Nie pisałam chwilkę bo w domu mam zestresowanego zerówką synka no i jakoś trzeba było ogarnąć sytuację :). Cieszę się że pojutrze juz środa i znowu się zobaczę z Dominiczkiem.
 
reklama
Do góry