reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dominik - mały wojownik

Dzisiaj mieliśmy mieć odwiedziny.. Niestety.. Rozłożyło syna, męża i rozkłada mnie:( rozmawialismy z Panią doktor i ta stwierdziła że nie ma co ryzykować 😔
Ale to jest dla mnie całkiem zrozumiałe, nie wybaczyłabym sobie gdybysmy mu coś "przywieźli".

Z dobrych informacji, Dominiczek wazy prawie 1300 gr, płucka bardzo ładnie zareagowaly na leki. Morfologia o dziwo jak powiedziała Pani doktor piękna. Zapotrzebowanie tlenu ciągle się zmniejsza. Oby tak dalej.
 
reklama
@Wiola35* faktycznie nie ma co ryzykować. Wspaniałe wieści o Dominiku [emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120]
 
😍Cudnie rosnie i walczy nasz szkrabik!!! ( sory ale zrobil sie taki nasz)
Masz nowe foty? Zaraz podwoi wage! Kiedy ta kontrola okulisty ?
Zdrowka dla was!
 
Dzisiaj mieliśmy mieć odwiedziny.. Niestety.. Rozłożyło syna, męża i rozkłada mnie:( rozmawialismy z Panią doktor i ta stwierdziła że nie ma co ryzykować 😔
Ale to jest dla mnie całkiem zrozumiałe, nie wybaczyłabym sobie gdybysmy mu coś "przywieźli".

Z dobrych informacji, Dominiczek wazy prawie 1300 gr, płucka bardzo ładnie zareagowaly na leki. Morfologia o dziwo jak powiedziała Pani doktor piękna. Zapotrzebowanie tlenu ciągle się zmniejsza. Oby tak dalej.
To są cudowne wieści, a decyzja o zniwelowaniu ryzyka, no cóż, najlepsza z możliwych choć niełatwa. Spójrz tylko, jak nasze dzieci się zmieniają. Pierwsze zdjęcie to trzecia doba jego życia, drugie to on teraz. Na takie momenty czekamy ❤😘
 

Załączniki

  • 3BD9A51D-3FEC-4802-B496-377C268E0E5A.jpeg
    3BD9A51D-3FEC-4802-B496-377C268E0E5A.jpeg
    83,5 KB · Wyświetleń: 238
  • 06D84A8B-9378-4F2E-831C-A02B27C76DBA.jpeg
    06D84A8B-9378-4F2E-831C-A02B27C76DBA.jpeg
    68,1 KB · Wyświetleń: 232
😍Cudnie rosnie i walczy nasz szkrabik!!! ( sory ale zrobil sie taki nasz)
Masz nowe foty? Zaraz podwoi wage! Kiedy ta kontrola okulisty ?
Zdrowka dla was!
Okulista jeśli się nie mylę będzie we wtorek. Dzisiaj mają nam podesłać najnowsze zdjęcie, ze względu na to że nas nie będzie więc jeśli tylko dostanę to się podzielę :) ja się bardzo cieszę że używasz słowa "nasz". To bardzo bardzo miłe ❤️❤️❤️❤️
 
Na pierwszym zdjęciu wydaje się być spory, ale to pozory, ośmiorniczka która obok niego leży jest maciupka😳
Kochana jak ja dostałam pierwsze zdjęcie Dominiczka zanim wogole mogłam go zobaczyć to na zdjęciu wydawał mi się dosyć duży jak na ten etap ciąży. Na żywo przezylam lekki szok, tak więc wiem o czym piszesz. Super ze synek mógł mieć ośmiorniczke u nas że względu na tą pandemie nie da się :(.
 
To są cudowne wieści, a decyzja o zniwelowaniu ryzyka, no cóż, najlepsza z możliwych choć niełatwa. Spójrz tylko, jak nasze dzieci się zmieniają. Pierwsze zdjęcie to trzecia doba jego życia, drugie to on teraz. Na takie momenty czekamy ❤😘
Śliczny chłopczyk 🤩🤩 zmiana niesamowita☺️ oj tak patrząc na Twojego synka to nic tylko go tulić i tulić, piękny chłopak ☺️
 
Okulista jeśli się nie mylę będzie we wtorek. Dzisiaj mają nam podesłać najnowsze zdjęcie, ze względu na to że nas nie będzie więc jeśli tylko dostanę to się podzielę :) ja się bardzo cieszę że używasz słowa "nasz". To bardzo bardzo miłe ❤️❤️❤️❤️
W takim razie czekamy na zdjęcia Dominiczka ❤️❤️
Mi te się duże te dzieciaczki wydają, ale pewnie w rzeczywistości to maluszki.
 
reklama
Do góry