reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dominik - mały wojownik

Destino

Fanka BB :)
Miasto
Kraków
Rozwiązania
1
Dzisiaj mieliśmy mieć odwiedziny.. Niestety.. Rozłożyło syna, męża i rozkłada mnie:( rozmawialismy z Panią doktor i ta stwierdziła że nie ma co ryzykować
Ale to jest dla mnie całkiem zrozumiałe, nie wybaczyłabym sobie gdybysmy mu coś "przywieźli".

Z dobrych informacji, Dominiczek wazy prawie 1300 gr, płucka bardzo ładnie zareagowaly na leki. Morfologia o dziwo jak powiedziała Pani doktor piękna. Zapotrzebowanie tlenu ciągle się zmniejsza. Oby tak dalej.
Bardzo mi przykro, że nie mogłaś zobaczyć synka. Jednak wiadomości są wspaniałe. Powolutku maluszek nauczy się samodzielnie oddychać. Wciąż was wspieram

reklama

Wiola35*

Rozwiązania
0
Bardzo mi przykro, że nie mogłaś zobaczyć synka. Jednak wiadomości są wspaniałe. Powolutku maluszek nauczy się samodzielnie oddychać. Wciąż was wspieram
Wiem, że nas wspierasz i bardzo Ci za to dziękuję ❤. Szkoda, że dzisiaj nie udało się zobaczyć ale z drugiej strony wiem, że Dominiczek i jego zdrowie jest najważniejsze i żadne bakterie i zarazki mu nie potrzebne.

ness.

Rozwiązania
0
Wiem, że nas wspierasz i bardzo Ci za to dziękuję ❤. Szkoda, że dzisiaj nie udało się zobaczyć ale z drugiej strony wiem, że Dominiczek i jego zdrowie jest najważniejsze i żadne bakterie i zarazki mu nie potrzebne.
powiem ci, że jest to straszne, że nie można swojego dzieciątka mieć przy sobie. Dobrze, że możecie raz w tygodniu go odwiedzać, bo niektóre szpitale zamknęły się na ludzi z zewnątrz.
Jeszcze kilka tygodni i będziecie w domku < 3

Wiola35*

Rozwiązania
0
powiem ci, że jest to straszne, że nie można swojego dzieciątka mieć przy sobie. Dobrze, że możecie raz w tygodniu go odwiedzać, bo niektóre szpitale zamknęły się na ludzi z zewnątrz.
Jeszcze kilka tygodni i będziecie w domku < 3
Masz rację. Dobrze , że chociaż ten jeden raz w tygodniu mamy możliwość. W obecnym czasie to i tak dużo. Staram się doceniać to co jest ☺.

ness.

Rozwiązania
0
Masz rację. Dobrze , że chociaż ten jeden raz w tygodniu mamy możliwość. W obecnym czasie to i tak dużo. Staram się doceniać to co jest ☺.
Jesteście moimi bohaterami, naprawdę dzięki wam przechodzę spokojnie ciążę, bo wiem że cuda się zdarzają, a te maluchy są bardziej waleczne niż my.

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
B Za mały pecherzyk zoltkowy ? Potrzebuję porady 10
S Za mały przyrost beta HCG Ciąża, poród, połóg 16
aniolek254 Za mały pęcherzyk ciążowy Potrzebuję porady 528
Hellheaven1910 Mały przyrost Hcg 6 tydzień Ciąża, poród, połóg 0
Joaszka Za mały zarodek w stosunku do wieku ciąży z om Potrzebuję porady 39
Wiktoria_W Za mały przyrost zarodka? Potrzebuję porady 12
M Mały przyrost bety Potrzebuję porady 1
Tysiek991 Za mały pęcherzyk Graffa Potrzebuję porady 7
Antexi Za mały woreczek zółtkowy, za mała ciąża, plamienue Potrzebuję porady 18
K Mały problem Majowe mamy 2020 1
Q Nie za mały brzuszek ? Przyszłe mamy 10
B Za mały pęcherzyk 7tc Ciąża, poród, połóg 63
B Za mały pęcherzyk 7tc Potrzebuję porady 4
Domka96 Hipotrofia - za mały obwod brzucha Ciąża, poród, połóg 41
M Bardzo mały brzuszek. Końcówka 8 miesiąca Potrzebuję porady 14
C Zbyt mały brzuszek w 30 tc. Potrzebuję porady 5
M Bardzo mały brzuszek w 25 tc Potrzebuję porady 8
M Która z dziewczyn miała mały przyrost Hcg w pierwszych tygodniach ciąży ? Potrzebuję porady 16
J Zbyt mały brzuch początek 8 miesiąca ciąży BB położna radzi mamom 13
P Mały pęcherzyk Potrzebuję porady 13
D Określenie wieku ciąży Potrzebuję porady 13
K 5 tydz 1 dzien pusty, mały pęcherzyk Potrzebuję porady 21
agula26 Za duży pęcherzyk, za mały zarodek i brak serduszka Potrzebuję porady 35
pantera987 Mały przyrost HCG Potrzebuję porady 9
C Mały spadek bety + plamienia Potrzebuję porady 20
J Za mały zarodek brak akcji serduszka Ciąża, poród, połóg 8
J mały obwód głowy płodu Potrzebuję porady 13
S Mały krzykacz Potrzebuję porady 2
R Za mały zarodek w stosunku do wieku ciąży Potrzebuję porady 4
karolyn1987 Bezsenność, a mały smacznie spi Potrzebuję porady 0
A Mały dyskomfort Rozmowy o seksie 3
happymum20 Zbyt mały zarodek Staramy się 5
K Pomocy. 7 tydzien ciazy i mały pecherzyk bez zarodka! Ciąża, poród, połóg 6
A Warsztaty "Nasz mały terrorysta - emocje w świecie dziecka" Ogłoszenia - Dolny Śląsk 0
K za mały pecherzyk ciążowy? Potrzebuję porady 4
G Mały problem z leżeniem. Potrzebuję porady 2
neithpce Nisko osadzone dziecko - 16 tyg - twardnienie i ból brzucha, pleców - mały brzuch :( Ciąża, poród, połóg 3
M Mały głodomorek POMOCY! Noworodek 10
M Mój Mały nie chce pić innych płynów Żywienie 2
mrozik_j mały Franio potrzebuje pomocy - neuroblastomię z przerzutami do kości Możesz pomóc...zobacz 0
Katkax Mały Głodomór ! Żywienie 0
S Mały alrgik . POMOCY!! Żywienie 11
R Mały Pacjent w Centrum Stomatologicznym RODENTIS Ogłoszenia - Warszawa 1
traschka mały alergik Dzieci urodzone w czerwcu 2011 74
G Rośnie mały urwis...? Pomocy! Wychowanie 19
Megi391 Mój Mały odmawia mleka Żywienie 13
MYSZA1504 Ratunku mały cierpi Przedszkolaki 14
Marcelinaa mały OFF ciążowy- poglądy, dyskusje, debaty Dzieci urodzone w sierpniu 2011 172
createdbylove Mały brzuch, niewyczuwalna macica, 4 miesiąc - POMOCY! Ciąża, poród, połóg 12
vampiria za mały brzuch Ciąża, poród, połóg 22